Opis

Poradnik do gry Machinarium zawiera bardzo szczegółowy opis przejścia. Podzielony został na 20, czysto umownych „scen”, na których rozgrywa się akcja.

Machinarium - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • [Opis przejścia] Scena 18
  • [Opis przejścia] Scena 14
  • [Opis przejścia] Scena 13
  • [Opis przejścia] Scena 17
  • [Opis przejścia] Scena 15
  • [Opis przejścia] Scena 16
  • [Opis przejścia] Scena 12
  • [Opis przejścia] Scena 19
  • [Opis przejścia] Scena 04
  • [Opis przejścia] Scena 11

Informacja o grze

Klasyczna, dwuwymiarowa, przygodówka point-n-click charakteryzująca się nietypową oprawą graficzną. Akcja toczy się w świecie zbudowanym głównie z metalu, a my wcielamy się w robota, który musi uratować swoją dziewczynę i przeszkodzić w zamachu na burmistrza miasta. Zabawa polega na eksplorowaniu lokacji i rozwiązywaniu pomysłowych łamigłówek.

Gra Machinarium, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier przygodowych. Tytuł wydany został w Polsce w 2010 roku i dostępny jest na platformach: PC, Wii, PS3, PSV. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB

Liczba stron: 19


Machinariumporadnik do gry

autor: "Terrag"

Wydawnictwo © GRY-Online S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.gry-online.pl

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione bez pisemnego zezwolenia GRY-Online S.A.

Prawa do użytych w tej publikacji tytułów, nazw własnych, zdjęć, znaków towarowych i handlowych, itp. należą do ich prawowitych właścicieli.

Publikacja przeznaczona jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie może być sprzedawana, odsprzedawana lub udostępniana publicznie osobom trzecim bez pisemnej zgody GRY-Online S.A.

Ilustracja na okładce - wykorzystana za zgodą © Shutterstock Images LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Poradnik w wersji WWW znajdziesz na stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=965

[email protected]

Spis treści

Wprowadzenie

[Opis przejścia] Scena 01

[Opis przejścia] Scena 02

[Opis przejścia] Scena 03

[Opis przejścia] Scena 04

[Opis przejścia] Scena 05

[Opis przejścia] Scena 06

[Opis przejścia] Scena 07

[Opis przejścia] Scena 08

[Opis przejścia] Scena 09

[Opis przejścia] Scena 10

[Opis przejścia] Scena 11

[Opis przejścia] Scena 12

[Opis przejścia] Scena 13

[Opis przejścia] Scena 14

[Opis przejścia] Scena 15

[Opis przejścia] Scena 16

[Opis przejścia] Scena 17

[Opis przejścia] Scena 18

[Opis przejścia] Scena 19

[Opis przejścia] Scena 20

[Księga Rozwiązań] - cz. 1

[Księga Rozwiązań] - cz. 2

[Księga Rozwiązań] - cz. 3

Wprowadzenie

Poradnik do gry Machinarium zawiera bardzo szczegółowy opis przejścia. Podzielony został na 20, czysto umownych "scen", na których rozgrywa się akcja. Na każdym z załączonych obrazków zaznaczono rzeczy istotne, na które z jakiegoś powodu należy zwrócić uwagę. Na końcu umieszczona została tzw. Księga Rozwiązań,. czyli zebrane w jednym miejscu porady, wyciągnięte prosto z gry. Otrzymujemy więc niejako dwa opracowania, ale zaznaczyć należy, że rzeczona księga zbyt dokładna nie jest, a panujący w niej chaos skutecznie rozmywa jakąkolwiek chronologię przedstawionych zdarzeń.

Każdy z przedmiotów, które zabierzemy do swojego inwentarza, oznaczono kolorem zielonym. Odpowiednio - użycie przedmiotu pozostającego w naszym posiadaniu to kolor niebieski. Kiedy natomiast musimy przycisnąć, lub po prostu poruszyć jakiś element otoczenia, zobaczymy kolor pomarańczowy. Ostatnią barwą z którą się spotkamy jest czerwony, symbolizujący użycie jednego przedmiotu z ekwipunku na drugim (połączenie). Jeśli natomiast zobaczymy zwykłe pogrubienie, to jest to jakaś istotna informacja.

Terrag (www.gry-online.pl)

[Opis przejścia] Scena 01

Scena 01

Klikamy dwa razy lewym przyciskiem myszy (w dalszej części poradnika czynność tą symbolizuje strzałka rozbita na dwie) nawannie#1. Odsłoniliśmy