LUST. Doktor i ja - opowiadanie erotyczne - B. J. Hermansson - ebook + audiobook

LUST. Doktor i ja - opowiadanie erotyczne ebook

B. J. Hermansson

1,0
2,99 zł

lub
Opis

„Mogę prosić panią na chwilę do mojego gabinetu?

Podnoszę się z miejsca. Nagle budzi się we mnie podniecenie. Wszystko wiruje, emocje przejmują nade mną kontrolę. Pierwszy raz coś do mnie powiedział".

Liz jest sekretarką medyczną w szpitalu. Szaleje na punkcie pewnego przystojnego, błyskotliwego lekarza. Odsłuchuje jego notatki głosowe, po czym wypełnia za niego dokumenty medyczne. Jednocześnie fantazjuje o tym, co on mógłby z nią zrobić.

Lekarz działa na nią jak narkotyk. Po tym, jak Liz kilkakrotnie robi błędy w dokumentacji, on prosi ją na rozmowę do swojego gabinetu. Kobieta traktuje to jak szansę i robi wszystko, żeby go uwieść – tym razem już naprawdę.

Lekarz i ja to opowiadanie erotyczne, w którym główną rolę gra żądza i namiętność.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI

Liczba stron: 20

Oceny
1,0 (1 ocena)
0
0
0
0
1B. J. Hermansson

Doktor i ja - opowiadanie erotyczne

Lust

Doktor i ja - opowiadanie erotyczne przełożył Michał Lis tytuł oryginału Läkaren och jag - erotisk novell Zdjęcia na okładce: Shutterstock Copyright © 2019, 2019 B. J. Hermansson i LUST Wszystkie prawa zastrzeżone ISBN: 9788726208894

1. Wydanie w formie e-booka, 2019

Format: EPUB 2.0

Ta książka jest chroniona prawem autorskim. Kopiowanie do celów innych niż do użytku własnego jest dozwolone wyłącznie za zgodą LUST oraz autora.

– Stan ogólny: dobry i stabilny. Zachowanie i reakcje emocjonalne: adekwatne do sytuacji. Utrzymuje kontakt wzrokowy. Odpowiada adekwatnie na pytania. Kontakt słowny: logiczny. Narząd wzroku: w normie. Pacjent poinformowany o przebiegu choroby. Wyraża zgodę na leczenie.

Uważnie go słucham. Uzupełniam odpowiednie pola w karcie pacjenta. Czasami wciskam tam jakieś dodatkowe zdanie, innym razem wykreślam powtórzenie. To moja praca. Jestem sekretarką medyczną. Ciągle słyszę jego głos, jego oddech. Wyobrażam sobie, o czym myśli. Widzę, jaki jest pewny siebie. Zwracam uwagę na jego gesty, ulubione słówka i zdania, które ciągle powracają w wielu kontekstach. Na jego sposób bycia. Na niego. W międzyczasie słyszę, jak żuje gumę albo przełyka ślinę. Jak opanowuje oddech. Jak nabiera powietrza i je wypuszcza. Jak nad czymś myśli, ale niezbyt długo, nie tak jak inni. Nauczyłam się to wszystko zauważać, dobrze wiem, co robi i dlaczego. Gdy milczy, to znaczy, że analizuje jakąś notatkę. Gdy akcentuje ostatnie słowo, to znak, że intensywnie nad czymś się zastanawia.

Z uwagi na moją pracę mogę powiedzieć, że jestem blisko niego. Najbliżej niego jestem wtedy, gdy mam na uszach słuchawki i spisuję jego notatki głosowe z dyktafonu. Wtedy słyszę wszystko. Myślę, że on o tym wie. Jestem tak bardzo, bardzo blisko. Tuż obok niego. O krok.

Ma niski głos. Głęboki. Przyjemny, nie surowy, lecz stanowczy, zdecydowany. Mówi dość szybko, czasami łączy wyrazy. Każde słowo wypowiada z dużą pewnością siebie, która nie opuszcza go ani na chwilę.

To niestety koniec bezpłatnego fragmentu. Zapraszamy do zakupu pełnej wersji książki.

Przepraszamy, ten rozdział nie jest dostępny w bezpłatnym fragmencie.