LUST. Bohema - opowiadanie erotyczne - B. J. Hermansson - ebook + audiobook

LUST. Bohema - opowiadanie erotyczne ebook

B. J. Hermansson

0,0
2,99 zł

lub
Opis

„On wie równie dobrze jak ona, że to jest jej ulubiona pieszczota. Dziewczyna wślizguje się do kabiny prysznicowej i opiera się o ścianę. Poddaje się strumieniowi wody. Nie musi niczego mówić. On od razu przed nią kuca i pewnym ruchem wsuwa w nią język".

W domu artysty nie ma żadnych zasad. Nikt do nikogo nie należy. Nikt nie ma do siebie wyłącznego prawa. Nawet małżonkowie dzielą się sobą z innymi. Kobieta może pocałować mężczyznę, a mężczyzna kobietę. Do łóżka mogą pójść dwie kobiety. Albo trzej mężczyźni. Wszyscy kochają ten brak zasad i ludzi, z którymi spędzają czas.

„Bohema" to opowiadanie erotyczne, którego akcja rozgrywa się na przedmieściach Berlina. To opis społeczności żyjącej w otwartych związkach, której nie ograniczają żadne normy.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI

Liczba stron: 18

Oceny
0,0
0
0
0
0
0B. J. Hermansson

Bohema

Opowiadanie erotyczne

LUST

Bohema

Tytuł oryginału

Kollektivet

Przełożył : Michał Lis Copyright © 2018, 2019 B. J. Hermansson i LUST Wszystkie prawa zastrzeżone ISBN: 9788726208917

1. Wydanie w formie e-booka, 2019

Format: EPUB 2.0

Ta książka jest chroniona prawem autorskim. Kopiowanie do celów innych niż do użytku własnego jest dozwolone wyłącznie za zgodą LUST oraz autora.

Bohema

Opowiadanie erotyczne

W domu artysty na przedmieściach Berlina mieszka siedem osób, które wcześniej się nie znały.

Nie ma tu żadnych zasad. Często trafiają tu ludzie, którzy kiedyś pozwolili na to, by ktoś inny kierował ich życiem. Mieli swoje przekonania, marzenia i plany, ale nie mogli ich realizować. Zawsze znalazł się ktoś, kto dyktował im, co muszą robić, jak należałoby żyć. Niektórzy nie mogli wyrażać się artystycznie, bo ich poglądy kłóciły się z tym, co przyzwoite, normalne. Innym zabraniano całować się, z kim chcieli. Byli też tacy, którym nie wolno było kochać – mówiono im, że to coś złego.

W regulaminie domu artysty nie ma takich punktów. Tu nikt nie ocenia nikogo pochopnie. Nie osądza. Nie mówi ci, jak masz żyć, nie ma wobec ciebie żadnych oczekiwań. W domu artysty wszyscy dostają tyle samo. Nie ma niczego, co byłoby bardziej moje niż twoje. Wszystko należy do wszystkich. Pewnie zastanawiasz się, czy ludzie są tu zazdrośni. Przecież w życiu każdego człowieka są rzeczy szczególnie bliskie jego sercu, których nie chce stracić, nieważne, czy naumyślnie czy nie. A to właśnie kolejna zaleta tego domu – tutaj nikogo takie myśli nie nachodzą.

To niestety koniec bezpłatnego fragmentu. Zapraszamy do zakupu pełnej wersji książki.

Przepraszamy, ten rozdział nie jest dostępny w bezpłatnym fragmencie.