Lepsze życie - Anna Gavalda - książka

Lepsze życie książka papierowa

Anna Gavalda

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy


Opis

Dwie poruszające opowieści o młodości od francuskiej mistrzyni prozy obyczajowej.

Zgubić coś, by znaleźć sens życia, spotkać najważniejszą dla siebie osobę przypadkiem, rozstać się z kimś, by odkryć prawdziwe szczęście, stracić, by zyskać... Małe wydarzenia czasem mają wielkie konsekwencje. Mathilde, studentka historii sztuki, zgubiła torebkę z dużą sumą pieniędzy. Po kilku dniach uczciwy znalazca zwrócił ją z całą zawartością. Po kilku miesiącach Mathilde wyjechała z Paryża, by szukać go na dalekiej prowincji... Yann, dwudziestokilkuletni Bretończyk mieszkający w Paryżu, podczas przypadkowej kolacji u sąsiadów uświadamia sobie, że jego życie jest puste, a do dziewczyny, z którą je dzieli, nie czuje już nic. Po rozmowie z Isaakiem spakuje walizki i wyruszy do pewnej winnicy w Hérault...

"Dwie historie. Dwie opowieści o młodych ludziach z naszej współczesności. Sytych, a jednak głodnych. Uprzejmych, a jednak gniewnych. Takich, którzy wolą zaryzykować, że się pomylą w swoich decyzjach, niż żyć w pustce". Anna Gavalda.

Anna Gavalda – (ur. 1970) francuska dziennikarka i pisarka. Autorka m.in. powieści "Po prostu razem" (sfilmowana, z Audrey Tatou w roli głównej), "Kochałem ją" oraz "Billie". Jej książki są tłumaczone na ponad 30 języków.

Liczba stron: 308

Tłumacz: Łapiński Paweł

Format (wymiary): 19.6x12.4

ISBN: 9788308055175

Wydanie: 1

Oceny
0,0
0
0
0
0
0