Leksykon prawa karnego - część ogólna. 100 podstawowych pojęć. Wydanie 2 - Paweł Daniluk, Piotr Gensikowski, Hanna Kuczyńska - ebook

Leksykon prawa karnego - część ogólna. 100 podstawowych pojęć. Wydanie 2 ebook

Paweł Daniluk, Piotr Gensikowski, Hanna Kuczyńska, Jan Kulesza, Marek Kulik, Michał Leciak

0,0
99,00 zł

Opis

Leksykon prawa karnego – część ogólna jest pierwszym w powojennym polskim piśmiennictwie opracowaniem, w którym, w uporządkowanej alfabetycznie formie hasłowej, szeroko omówiono podstawowe pojęcia z zakresu prawa karnego materialnego. Adresatem Leksykonu są przede wszystkim studenci prawa, dla których może on stanowić uzupełniające w stosunku do podręczników źródło wiedzy na temat instytucji części ogólnej prawa karnego materialnego.

Może on być ponadto przydatny dla studentów innych kierunków studiów, gdzie prowadzone są przedmioty, w ramach których omawiane są owe instytucje. Sposób opracowania poszczególnych zagadnień, niejednokrotnie bardziej szczegółowy niż ma to miejsce w podręcznikach, powinien zachęcić do sięgnięcia po Leksykon także przedstawicieli teorii i praktyki prawa karnego.

Drugie wydanie Leksykonu jest zmienioną i uaktualnioną wersją jego wydania pierwszego, które ukazało się w 2011 r., i uwzględnia wszystkie zmiany prawa karnego, jakie miały miejsce od tego roku.

Ebooka przeczytasz w dowolnej aplikacji obsługującej format:

PDF


Podobne