Last Minute Prawo Spółek Handlowych - Paweł Daszczuk, Magdalena Gąsior - ebook

Last Minute Prawo Spółek Handlowych ebook

Paweł Daszczuk, Magdalena Gąsior

0,0
24,90 zł

Opis

Jak dobrze przygotować się do egzaminu z Kodeksu spółek handlowych?

Na myśl o egzaminie z KSH tracisz apetyt i najchętniej schowałbyś się pod kołdrą? Widząc w księgarniach dziesiątki opracowań, nie wiesz, które naprawdę okaże się pomocne? Na szczęście znalazłeś to, co potrzebne do skutecznej powtórki przed egzaminem: nasze vademecum z serii Last minute to zwięzłe przedstawienie wszystkich wymaganych zagadnień z Kodeksu spółek handlowych. Zobaczysz, że dzięki książce krok po kroku opanujesz cały materiał.

Przepis na sukces – egzamin z KSH na piątkę

Książka opracowana przez Pawła Daszczuka i Magdalenę Gąsior pomoże Ci usystematyzować wiedzę i uporządkować informacje. Przekonaj się co do efektywności przyjętych w publikacji rozwiązań graficznych: przejrzysty layout, liczne tabelki i diagramy z pewnością przypadną do gustu wzrokowcom i przyspieszą zapamiętywanie informacji, a poręczny format sprawi, że powtórki będziesz mógł urządzić dosłownie wszędzie – i to bez narażania kręgosłupa na szwank.

"Last minute Kodeks Spółek Handlowych" to książka właśnie dla Ciebie, jeżeli: szukasz poręcznej książki zawierającej wszystkie zagadnienia egzaminacyjne z zakresu KSH, chcesz szybko i skutecznie powtórzyć informacje, wiesz, że różne elementy graficzne przyspieszają zapamiętywanie wiadomości, chcesz sprawdzić się, odpowiadając na pytania testowe z KSH (znajdziesz je na końcu każdego działu).

Ebooka przeczytasz w dowolnej aplikacji obsługującej format:

PDF
Oceny
0,0
0
0
0
0
0