Kto mieszka za ścianą? - Cara Hunter - ebook + książka

Kto mieszka za ścianą? ebook

Cara Hunter

4,3

Opis

Ledwo żywe kobieta i dziecko zostają znalezione zamknięte w piwnicy.

Nikt nie wie, kim są i skąd się tam wzięły. Kobieta nic nie mówi i nie ma żadnego raportu o zaginięciu, który pasowałby do ich profilu. Starszy człowiek, który jest właścicielem również twierdzi, że nigdy ich wcześniej nie widział. Mieszkańcy spokojnej dzielnicy Oksfordu są zszokowani tym, że coś takiego mogło się wydarzyć tuż pod ich nosem. Do śledztwa przystępuje detektyw Adam Fawley. Z czasem okazuje się, że każdy skrywa jakąś tajemnicę i nie ma niewinnych.

Czy zastanawiałeś się kto mieszka za twoją ścianą? Czy wiesz, co ukrywa?

Cara Hunter idealnie połączyła thriller psychologiczny z klasycznym policyjnym śledztwem, a gęsto utkane zwroty akcji nie pozwalają na chwilę odpoczynku.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
czytnikach Kindle™
(dla wybranych pakietów)
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 467

Odsłuch ebooka (TTS) dostepny w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
Oceny
4,3 (812 oceny)
389
270
131
18
4
Sortuj według:
domireads_

Dobrze spędzony czas

Naprawdę dobra, mroczna historia z zaskakującym zakończeniem. Momentami trochę się dłużyła, ale pod koniec zrobiło się na tyle ciekawie, że minusy poszły w zapomnienie. Nie jest to wybitny thriller, ale na pewno warty uwagi.
00
Julaa23

Nie oderwiesz się od lektury

Jednym słowem genialna
00
Hakson

Nie oderwiesz się od lektury

Wciąga od pierwszych stron. Nieprzewidywalne zakończenie książki.Polecam!
00
PierwszaDama

Nie oderwiesz się od lektury

Z autorami thrillerów mam tak, że jeśli ich pierwsza powieść powaliła mnie na kolana, to każda następna nie ma już tego "słodkawego smaku krwawych słów". Dobra, osobistym wyjątkiem jest Nebo i Kava za świetne wykreowane postacie (Harry i Maggie - kryminalne ideały). To drugi tom z Adamem w roli głównej, który przeczytałam. Jednym tchem! Tu każda postać jest maksymalnie wykorzystana. Każdy szczegół, czy to poszlaka, czy dowód rzeczowy, jest dokładnie analizowany i rozkładany na czynniki pierwsze. A jednocześnie akcja gna (ale nie na oślep!) przed siebie nie dając chwili na złapanie oddechu. Z drugiej strony, wszystko jest wyważone i logiczne. Cara Hunter ma niesamowity talent i tą "brytyjską" powściągliwość lekkość pióra. A przy okazji nie robi ze mnie czytelniczego przygłupa :)
00

Popularność