Król Jaskrawe Gatki i Podły Imperator - Riley Andy - książka

Król Jaskrawe Gatki i Podły Imperator książka papierowa

Riley Andy

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy

28,00 zł

Opis

Oto Król Jaskrawe Gatki! Najbardziej cwany, najbardziej łebski i najkoszmarniej sympatyczny bohater książek dla dzieci!
Czekoladowy kurs władzy dla każdego małego czytelnika (i niejednego rodzica)!
Edwin nie jest zwyczajnym chłopcem. Jest królem – ma tron, złotą koronę, prawdziwą zbroję, zamek z sekretnymi komnatami i zakamarkami. Jego znakiem rozpoznawczym są jaskrawe gatki, a największą miłością słodycze (zwłaszcza czekolada!). Jak przystało na prawdziwego władcę ma też wroga – ucieleśnienie wszystkiego co złe i najgorsze – Podłego Imperatora.
Pewnego dnia okazuje się, że królestwo jest w poważnych tarapatach. Skarbiec opustoszał, co doprowadziło do poważnych braków w zaopatrzeniu – w Edwinogrodzie brakuje cukru! Poddani Edwina zaczynają szemrać przeciwko władcy. Czy jego odwieczny wróg wykorzysta ten kryzys?
Przygoda się rozpoczyna! Brytyjski humor w najlepszym wydaniu, szczypta nonsensu i znakomite rysunki. Do tego ironiczne, skrzące się dowcipem dialogi i nagradzany autor ilustrator. To początek serii, która rozśmieszy dzieci i ich rodziców!
Andy Riley – popularny autor serii bestsellerowych książek rysunkowych. Twórca słynnego na całym świecie zajączka i jego niezliczonych sposobów na popełnienie samobójstwa.

Liczba stron: 224

Tłumacz: Jaszczurowska Maria

Format (wymiary): 15.5x19.0cm

ISBN: 9788308065303

Wydanie: 1

Oceny
0,0
0
0
0
0
0