Kompletna dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej - opracowanie zbiorowe - książka

Kompletna dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej książka papierowa

Opracowanie zbiorowe

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy

136,90 zł

  • Wydawca: WAM
  • Kategoria: Poradniki
  • Język: polski
  • Rok wydania: 2021
Opis

Odkryj moc diety, której zdrowie zawdzięczają tysiące Polaków
Z kultową książką Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej® Przepisy:
odkryjesz życiodajną moc smacznych potraw, odbudujesz dobrą kondycję Twojego organizmu. poprawisz wygląd swojej skóry, zwalczysz uczucie zmęczenia, ograniczysz infekcje i zwiększysz odporność. Zachowaj efekty diety do końca życia! Czytając książkę Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej ® i co dalej, poznasz:
5 filarów zdrowego odżywiania, które staną się podstawą Twojej diety, powody, dla których nie możesz schudnąć i pozbyć się problemów ze zdrowiem. tajemne metody dietetyków przedstawione w czytelny sposób, reguły prawidłowego i świadomego komponowania posiłków, zasady efektywnej aktywności fizycznej Jedyna na rynku książka zawierająca zbiór przepisów na prawidłowe i zdrowe wyjście z diety!
W książce Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej® Przepisy na wychodzenie znajdziesz:
etapy wychodzenia z postu -pełny program w jednym miejscu, 115 doskonałych przepisów zgodnych z protokołem wyjścia z diety, lista produktów i przykładowe zestawy menu, porady dietetyczne i triki na właściwe odmierzanie składników i porcji posiłków. W książce Kiszenie i fermentacja z dr Ewą Dąbrowską® Domowe sposoby znajdziesz:
porady, jakie produkty wybrać do kiszenia, w czym najlepiej kisić. przepisy na fermentowane dania: kiszone warzywa, kimchi, kombuchę, zakwas z buraków, chleb na zakwasie. wskazówki, jak wykorzystać kiszone produkty w poście i diecie dr Ewy Dąbrowskiej, porady, jak zrobić domowe mleko kwaszone, kefir, jogurt czy jajka peklowane, inspirujące, nietypowe przepisy na warzywa i owoce: kapustę kiszoną z imbirem i marchewką, kiszone jabłka i cytryny, kiszone rzodkiewki I kiszony ananas.

Liczba stron: 992

Format (wymiary): 17.5x23.0cm

ISBN: 9788327719638

Wydanie: 1

Oceny
0,0
0
0
0
0
0