Komparycje umów - Krakowiak Joanna, Malec Marta - książka

Komparycje umów książka papierowa

Krakowiak Joanna, Malec Marta

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy

179,00 zł

Opis

Być może jesteś studentem prawa, aplikantem, przygotowujesz się do egzaminu adwokackiego lub radcowskiego, bądź już posiadasz tytuł zawodowy i chcesz usystematyzować swoją wiedzę z zakresu sporządzania komparycji. Świetnie trafiłeś, ta książka jest właśnie dla Ciebie.

Niniejsza pozycja przedstawia problematykę sporządzania komparycji umów w sposób syntetyczny i zwięzły, a także przejrzysty graficznie. Zawarte w książce przykłady komparycji zostały napisane w sposób uwzględniający wymagania egzaminu adwokackiego oraz egzaminu radcowskiego. Poprawne sporządzenie komparycji umowy na egzaminie zawodowym jest niezwykle ważne, ponieważ błąd w niej może spowodować nieważność całej umowy, a co za tym idzie - niezaliczenie egzaminu z bloku gospodarczego.

W książce znajdziesz:
1. przykładowy opis danego podmiotu w komparycji ze wszystkimi niezbędnymi danymi,
2. opis reprezentacji danego podmiotu zawierającego umowę w różnych wariantach,
3. informacje dotyczące niezbędnych zgód na zawarcie danej umowy,
4. spis załączników do umowy zawieranej przez dany podmiot w różnych wariantach,
5. praktyczne uwagi,
6. wyciąg z przepisów niezbędnych do sporządzenia komparycji dla danego podmiotu,
7. tabelaryczne zestawienie komparycji do szybkiej powtórki.

Jako autorki tej książki, same mierzyłyśmy się z wyzwaniem, jakim jest egzamin radcowski. Wiemy, że proces nauki jest trudny i stresujący, dlatego właśnie postanowiłyśmy stworzyć książkę. Przedstawiona przez nas publikacja ułatwi Ci proces nauki do tak trudnego bloku, jakim jest prawo gospodarcze. Komparycje przedstawione w sposób bardzo czytelny graficznie, bez zbędnych opisów pozwolą w łatwością usystematyzować wiedzę, a nie jest to łatwe zadanie przy tak dużej ilości materiału.

Mamy nadzieję, że książka będzie przydatna także podczas nauki do kolokwiów i egzaminów podczas studiów prawniczych czy aplikacji adwokackiej lub radcowskiej, pozwoli zdać egzamin zawodowy i zdobyć wymarzony tytuł adwokata lub radcy prawnego, a następnie posłuży podczas pracy w zawodzie.

Liczba stron: 162

Format (wymiary): 16.5x24.5cm

ISBN: 9788377896655

Wydanie: 1

Oceny
0,0
0
0
0
0
0