Jeden zero dla Baśki - Watała Elwira - książka

Jeden zero dla Baśki książka papierowa

Elwira Watała

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy

37,80 zł

Opis

Jeden zero dla Baśki” to historia o poszukiwaniu miłości, fałszywej moralności i społecznym ostracyzmie w komunistycznej rzeczywistości lat 60-tych XX wieku. Porusza również temat wojny kulturowej, czyli zderzenia obłudnego socjalizmu ze zdegenerowanym ruchem hipisowskim, w którego epicentrum znalazła się tytułowa Baśka. Wszystko to okraszone zostało erotycznymi perypetiami bohaterów, których nie powstydziłby się nawet markiz de Sade.

Jeden zero dla Baśki” Elwiry Watały to wielowątkowa powieść, której akcja toczy się w komunistycznej Polsce lat 60-tych. Tytułowa Baśka, czyli Barbara Dąbrowska - nauczycielka polonistyki, czeka na swoją wielką miłość, pragnie poznać idealnego mężczyznę, z którym mogłaby założyć rodzinę i być szczęśliwą. Książę z bajki wkrótce wkracza w jej monotonne życie, jednak on, Eryk – wolnomyśliciel i hipis ma zupełnie inne plany… Pozostawia Baśkę zrozpaczoną, a ponadto… brzemienną. Od tego momentu świat dobrodusznej kobiety staje się dosłownym polem walki o godność i przetrwanie. Napiętnowana szkarłatną literą, musi zmierzyć się ze społecznym ostracyzmem.
Czy wygra tę walkę?

Elwira Watała „Królowa Skandali” i „Mistrzyni Gawędy” autorka 14-stu polskojęzycznych książek z literatury faktu i czterech bestsellerów wydanych w Rosji zaprasza Czytelników na wyjątkową podróż w czeluści ludzkich przywar, słabości i namiętności – wszystko opowiedziane epicką gawędą.

Liczba stron: 252

Format (wymiary): 15.0x21.0cm

ISBN: 9788396230706

Oceny
0,0
0
0
0
0
0