Jak przygotować się do zmian w prawie pracy i ZUS w 2016 r. - Sebastian Kryczka, Bożena Goliszewska, Andrzej Okułowicz - ebook

Jak przygotować się do zmian w prawie pracy i ZUS w 2016 r. ebook

Sebastian Kryczka, Bożena Goliszewska, Andrzej Okułowicz, Małgorzata Kozłowska

0,0
16,99 zł

Opis

Jedyna publikacja na rynku, która wskazuje „krok po kroku” jak przygotować się do rewolucyjnych zmian w zakresie prawa pracy i ZUS, które wejdą w życie w I kwartale 2016 r. Poradnik zawiera unikalną formułę na którą składa się:

przedstawienie na czym polega dana zmiana przepisów, wskazanie co regulują przepisy przejściowe odnośnie danej nowelizacji, praktyczna instrukcja „krok po kroku” pozwalająca przygotować się do danej zmiany.
Dzięki tej publikacji o niczym nie zapomnisz i unikniesz kłopotów związanych z wejściem w życie nowych przepisów.
W poradniku przedstawiamy jak przygotować się na zmiany dotyczące m.in.: zawierania umów terminowych, wypowiadania umów na czas określony, udzielania urlopów związanych z rodzicielstwem, oskładkowania umów zlecenia, dokumentowania nieobecności w pracy z powodu choroby tzw. e-zwolnień.
Publikacja została wzbogacona o liczne przykłady, najnowsze stanowiska Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej dotyczące uprawnień rodzicielskich oraz wypowiadania umów terminowych, a także tabelaryczne zestawienia.

Ebooka przeczytasz w dowolnej aplikacji obsługującej format:

PDF


Podobne