Jak poprawnie zatrudniać pracowników - Justyna Broniecka - ebook

Jak poprawnie zatrudniać pracowników ebook

Justyna Broniecka

0,0
47,00 zł

Opis

Każdy przedsiębiorca prędzej czy później stoi przed koniecznością zatrudnienia pracowników.Przedsiębiorcy obawiają się skomplikowanych formalności, dokumentów i kosztów ponoszonych po procesie rekrutacyjnym. W dobie źle prowadzonej dokumentacji, strachu przed utratą kontroli oraz źle spisywanych umów poradnik Jak poprawnie zatrudniać pracowników? może być pomocny dla każdego przedsiębiorcy.

W publikacji informujemy:

z czym wiąże się zawarcie umowy o pracę jakie wady i zalety ma umowa o pracę, jakie obowiązki ma pracownik i pracodawca, jakie dokumenty musisz zgromadzić podpisując umowę o pracę, w jaki sposób zawrzeć i rozwiązać umowę o pracę, kiedy warto podpisywać umowę zlecenia jak obliczyć podatek i ZUS od umowy zlecenia, czym różni się umowa zlecenia od umowy o pracę, jaka powinna być treść umowy zlecenia, termin wynagrodzenia umów cywilno prawnych, w jakich wypadkach można zawierać umowę o dzieło, jakich dokumentów potrzebujesz do umów cywilno prawnych

Publikacja jest napisana językiem biznesu dla przedsiębiorców. Nie zagłębialiśmy się w szczegóły, które dotyczą pracy księgowych czy kadrowców. Pokazaliśmy jak jest, na co uważać, w jakich momentach są najczęściej popełniane błędy. Na 35 stronach znajdziesz kompendium wiedzy o prawidłowości w zatrudnianiu pracowników.

Ebooka przeczytasz w dowolnej aplikacji obsługującej format:

PDF