Inspiracje Słowem - Piasta Ewa - książka

Inspiracje Słowem książka papierowa

Piasta Ewa

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy


Opis

Książka zawiera zbiór refleksji nad podstawowymi ludzkimi doświadczeniami, jak smutek, cierpienie, samotność, sprawiedliwość, nadzieja, wolność, rozwój i wzrastanie. Autorka szuka we wszystkim prawdziwej, nieprzemijającej mądrości. Prowadzi ją to do pytań o rozeznawanie duchowe, sposoby doświadczenia i poznania Boga, cel modlitwy. W swoich dojrzałych i głębokich rozważaniach czerpie z doświadczeń licznych myślicieli, poetów i świętych, których własna droga duchowa może stać się pomocą dla wszystkich poszukujących głębszego sensu życia. Eseje charakteryzuje jasna logika myślenia oraz piękno i prostota polszczyzny, której wewnętrzna harmonia pozwala śledzić tok myśli bez zakłóceń. Książka jest idealnym materiałem do autorefleksji, a także do rekolekcji.

Odbiorcy
- wszyscy, którzy szukają mądrości i głębszego sensu życia
- osoby świeckie i konsekrowane
- kapłani
- członkowie i liderzy wspólnot.

Dlaczego warto przeczytać tę książkę?
- zawiera trafne, mądre i głębokie przemyślenia dotyczące współczesnego człowieka
- z wielką lekkością i przejrzystością zwracają one uwagę na wszystko, co najważniejsze w naszym życiu, by odkrywać sens życia i prawdziwie cieszyć się wolnością
- teksty w pierwszej części publikacji mówią o doświadczeniach każdego człowieka
- wiarę słuchaczy ożywią szczególnie rozważania zawarte w drugiej części, poświęconej bezpośrednio życiu ukierunkowanemu na Boga, poznawaniu Go, modlitwie.

Liczba stron: 192

ISBN: 9788376609867