Wydawca: GryOnline Kategoria: Poradniki Język: polski Rok wydania: 2005

Heroes of Might Magic IV: The Gathering Storm - poradnik do gry ebook

Malwina "Mal" Kalinowska

(0)

Ebooka przeczytasz na:

e-czytniku EPUB
tablecie EPUB
smartfonie EPUB
komputerze EPUB
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?

Pobierz fragment dostosowany na:

Zabezpieczenie: watermark

Opis ebooka Heroes of Might Magic IV: The Gathering Storm - poradnik do gry - Malwina "Mal" Kalinowska

W Poradniku znajdziecie zestaw ogólnych porad z myślą o początkujących graczach, opis wszystkich nowych jednostek, budynków i artefaktów, oraz przede wszystkim dokładny opis sposobu przejścia każdej misji w kampaniach, wraz z kompletnymi mapami.

Heroes of Might & Magic IV: The Gathering Storm - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • Misja 2 (Kampania 1 Mistrzowie magii)
  • Misja 1 (Kampania 2 Magnetyzm przeciwieństw)
  • Misja 1 (Kampania 1 Mistrzowie magii)
  • Bohaterowie (Porady)
  • Misja 2 (Kampania 2 Magnetyzm przeciwieństw)
  • Misja 1 (Kampania 5 Sprawa życia i śmierci)
  • Misja 4 (Kampania 1 Mistrzowie magii)
  • Misja 3 (Kampania 1 Mistrzowie magii)
  • Nowe budynki
  • Nowi przeciwnicy

Informacja o grze

Pierwsze rozszerzenie do gry Heroes of Might & Magic IV. The Gathering Storm wprowadza m.in. nowych bohaterów, artefakty, jednostki, kampanie a także całkowicie odrębną ścieżkę dźwiękową i sieciowy tryb multiplayer.

Gra Heroes of Might & Magic IV: The Gathering Storm, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł wydany został w Polsce w 2002 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska.

Opinie o ebooku Heroes of Might Magic IV: The Gathering Storm - poradnik do gry - Malwina "Mal" Kalinowska

Fragment ebooka Heroes of Might Magic IV: The Gathering Storm - poradnik do gry - Malwina "Mal" Kalinowska

Heroes of Might & Magic IV:The Gathering Stormporadnik do gry

autor: Malwina "Mal" Kalinowska

Wydawnictwo © GRY-Online S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.gry-online.pl

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione bez pisemnego zezwolenia GRY-Online S.A.

Prawa do użytych w tej publikacji tytułów, nazw własnych, zdjęć, znaków towarowych i handlowych, itp. należą do ich prawowitych właścicieli.

Publikacja przeznaczona jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie może być sprzedawana, odsprzedawana lub udostępniana publicznie osobom trzecim bez pisemnej zgody GRY-Online S.A.

Ilustracja na okładce - wykorzystana za zgodą © Shutterstock Images LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Poradnik w wersji WWW znajdziesz na stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=332

kontakt@gry-online.pl

Spis treści

Wprowadzenie

Porady

Bohaterowie

Miasta

Armie

Nowi przeciwnicy

Nowe budynki

Nowe artefakty

Solucja - Informacje wstępne

Kampania 1 Mistrzowie magii

Misja 1

Misja 2

Misja 3

Misja 4

Misja 5

Kampania 2 Magnetyzm przeciwieństw

Misja 1

Misja 2

Misja 3

Misja 4

Kampania 3 Jeszcze jedna opowieść barda

Misja 1

Misja 2

Misja 3

Kampania 4 Mocniejszy górą

Misja 1

Misja 2

Misja 3

Kampania 5 Sprawa życia i śmierci

Misja 1

Misja 2

Misja 3

Misja 4

Kampania 6 Burzowe chmury

Misja 1

Misja 2

Misja 3

Wprowadzenie

DodatekThe Gathering Storm składa się z 27 odrębnych scenariuszy i sześciu kampanii. W pierwszych pięciu prowadzisz po jednym głównym bohaterze, którego zadaniem jest zgromadzenie kompletu magicznych przedmiotów. W szóstej - piątka bohaterów łączy swe siły w celu pokonania wspólnego wroga - Hexisa. Możesz rozgrywać kampanie w dowolnej kolejności, z wyjątkiem ostatniej, która otwiera się dopiero po zakończeniu wszystkich poprzednich. Z niniejszym poradnikiem dobrniesz do szczęśliwego końca każdej z nich.

Znajdziesz tu zestaw ogólnych porad, które przydadzą się szczególnie, jeśli jest to twój pierwszy kontakt z grą Heroes. Ostatecznie każdy opracowuje własną taktykę dopasowaną do swojego stylu gry. Jest też opis wszystkich nowych jednostek, budynków i artefaktów powstałych dla potrzeb tego dodatku. W dalszej części znajdziesz dokładny opis sposobu przejścia każdej misji w kampaniach, wraz z kompletnymi mapami.

Miłej zabawy!

Porady

Bohaterowie

Głównych bohaterów rozwijaj w kierunku ich podstawowej szkoły magii tak, by przede wszystkim osiągnęli arcymistrzowski poziom jednej dziedziny.

Każdego bohatera rozwijaj do oporu. Staraj się nie opuszczać mapy, jeśli są na niej jeszcze okazje do zdobycia doświadczenia, które w ostatecznej rozgrywce okaże się zbawienne.

Mikstura nieśmiertelności jest niezwykle pożyteczna. Można ją wypić w dowolnej chwili, by w momencie rozpoczęcia bitwy bohaterowie byli już pod jej wpływem. Zaraz po zmartwychwstaniu należy wypić następną.

Zawsze obejrzyj zdobyte artefakty pod kątem przydatności. Warto dotychczas używane wymieniać na lepsze, a stare przekazywać mniej ważnym bohaterom.

Tam, gdzie wróg jest nieliczny, atakuj samymi bohaterami. W ten sposób oszczędzisz jednostki.

Miasta

Puste miasto jest prowokacją w kierunku przeciwnika! Dobrą zasadą jest pozostawianie w nim na straży wszystkich jednostek pierwszego poziomu, jakie uda się zgromadzić i po 20 - 30 sztuk jednostek drugiego poziomu. Jeśli w okolicy grasuje potężny wróg, trzymaj w miastach około 70% wojsk.