Harry Potter i Insygnia Śmierci - część 2 - poradnik do gry - Daniel "Thorwalian" Kazek - ebook

Harry Potter i Insygnia Śmierci - część 2 - poradnik do gry ebook

Daniel "Thorwalian" Kazek

0,0
7,88 zł

Opis

W poradniku do gry Harry Potter i Insygnia Śmierci – część 2 znajdziecie szczegółowy opis przejścia gry, porady odnoszące się do czarów oraz walki, zestawienie wszystkich sekretów. Ponadto znalazły się w nim lokalizacje ukrytych przedmiotów.

Harry Potter i Insygnia Śmierci – część 2 - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • [Ostatnia walka Voldemorta] Opis przejścia
  • [Olbrzymi problem] Opis przejścia
  • [Ostatnia walka Voldemorta] Dodatki
  • [Robota do zrobienia] Dodatki
  • [Bank Gringotta] Opis przejścia
  • [Bitwa o Hogwart] Opis przejścia
  • [Problem z zabezpieczeniami] Opis przejścia
  • [Zaginiony diadem] Opis przejścia
  • [Bitwa o Hogwart] Dodatki
  • [Poddanie] Opis przejścia

Informacja o grze

Zręcznościówka będąca adaptacją oparta szalenie popularnej serii książek o filmów o przygodach Harrego Pottera. Jest to ostatnia przygoda słynnego czarodzieja, w której staje on do rozstrzygającej konfrontacji z Voldemortem. Autorzy położyli nacisk na dynamiczne bitwy, a zabawę dodatkowo urozmaicają elementy przygodowe.

Gra Harry Potter and the Deathly Hallows Part 2, to przedstawiciel gatunku gier akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2011 roku i dostępny jest na platformach: PC, X360, PS3, NDS, Wii. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB

Liczba stron: 31
Harry Potteri Insygnia Śmierci - część 2poradnik do gry

autor: Daniel "Thorwalian" Kazek

Copyright © wydawnictwo GRY-OnLine S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.gry-online.pl

ISBN: 978-83-8055-196-1

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione bez pisemnego zezwolenia GRY-OnLine S.A.

Prawa do użytych w tej publikacji tytułów, nazw własnych, zdjęć, znaków towarowych i handlowych, itp. należą do ich prawowitych właścicieli.

Publikacja przeznaczona jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie może być sprzedawana, odsprzedawana lub udostępniana publicznie osobom trzecim bez pisemnej zgody GRY-OnLine S.A.

Ilustracja na okładce - wykorzystana za zgodą © Shutterstock Images LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Poradnik w wersji WWW znajdziesz na stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=1139

[email protected]

Spis treści

[Wprowadzenie]

Poradnik do gry - [Bank Gringotta] Opis przejścia

[Bank Gringotta] Dodatki

[Ulice Hogsmeade] Opis przejścia

[Ulice Hogsmeade] Dodatki

[Problem z zabezpieczeniami] Opis przejścia

[Problem z zabezpieczeniami] Dodatki

[Kieł bazyliszka] Opis przejścia

[Kieł bazyliszka] Dodatki

[Robota do zrobienia] Opis przejścia

[Robota do zrobienia] Dodatki

[Olbrzymi problem] Opis przejścia

[Zaginiony diadem] Opis przejścia

[Zaginiony diadem] Dodatki

[Bitwa o Hogwart] Opis przejścia

[Bitwa o Hogwart] Dodatki

[Poddanie] Opis przejścia

[Zwrot wydarzeń] Opis przejścia

[Zwrot wydarzeń] Dodatki

[Nie moja córka] Opis przejścia

[Nie moja córka] Dodatki

[Ostatnia walka Voldemorta] Opis przejścia

[Ostatnia walka Voldemorta] Dodatki

[Wprowadzenie]

Poradnik do gry Harry Potter i Insygnia Śmierci - część 2 zawiera:

Dokładny opis przejścia gry;

Rady dotyczące działania czarów oraz walki;

Wykaz wszystkich sekretów.

W opisach rozdziałów znajdują się zaznaczone na pomarańczowo fragmenty tekstu. Odwołują się one do sytuacji zaprezentowanej na położonym wyżej obrazku.

W dziale dotyczącym dodatków zdradzamy lokalizacje ukrytych przedmiotów z postaciami i utworami muzycznymi. Można się z nimi zapoznać z poziomu menu głównego gry. W niektórych bonusowych kulach ukryte są także wyzwania. Uaktywniają onedodatkowy tryb zabawy, polegający na przejściu poszczególnych rozdziałów w jak najkrótszym czasie. Za to dostajemy różnego koloru medale. Na osiągnięty wynik można wpłynąć zróżnicowaniem rzucanych zaklęć lub ich celnością. Karne sekundy naliczane są za porażki na polu bitwy.

Przeżyj ostatnią przygodę Harry'ego Pottera mając pod ręką opis wszystkich zadań. Poradnik zawiera ponad 100 obrazków przedstawiających najważniejsze wydarzenia w grze.

Daniel "Thorwalian" Kazek (www.gry-online.pl)

Poradnik do gry - [Bank Gringotta] Opis przejścia

Opis przejścia

Przygodę rozpoczynamy w podziemiach banku Gringotta. Droga do skarbca Lestrange i składowanego tam horkruksa jest jednak długa i niebezpieczna. Na szczęście możesz liczyć na pomoc Rona i Hermiony. Na starcie nie idź jednak za nimi, tylko wejdź na skarpę z prawej strony. Za znajdującym się tam wodospadem odkryjesz pierwszą, niebieską kulę. Skrywany jest w niej podkład muzyczny - jeden z bonusów dostępnych w grze.

Biegnąc już główną ścieżką dotrzesz do drzwi, a znajdujący się za nimi korytarz zaprowadzi Cię do jaskini. Po lewej gra zasugeruje ukrycie się za skałą, ale zanim to zrobisz, skręć w prawo, po kolejną kulę. Kiedy już będziesz za zasłoną, poczekaj aż goście odwiedzą skarbiec i zaatakuj strażników. Umożliwi to odblokowane właśnie zaklęcie Drętwota. Jest ono bardzo uniwersalne i znakomicie sprawdza się w eliminowaniu wrogów, szczególnie z bliska. Nie zapomnij, że prawym klawiszem myszki ułatwiasz sobie celowanie. Po wszystkim pognaj za Hermioną do kolejnych drzwi.

Trafisz do groty z jeżdżącymi kolejką wartownikami. Kiedy ich kolejny transport pojawi się na horyzoncie (zobaczysz z oddali światła), schowaj się i przeczekaj. Potem biegnij ile sił w nogach (sprint domyślnie aktywowany jest spacją) do wyjścia. Jeśli pracownicy banku Cię zauważą, zostaniesz ostrzelany.

Ostatecznie zameldujesz się nad przepaścią, skąd zauważysz dziwaczny dym wydobywający się z dołu. Na razie idź jednak w prawo, a kiedy dostaniesz informację o zbliżających się strażnikach, przyklęknij za osłoną. Konfrontacji jednak nie unikniesz.

W