Gra Pieniądza - jak więcej zarabiać - Mat Gray - ebook

Gra Pieniądza - jak więcej zarabiać ebook

Mat Gray

0,0
19,99 zł

lub
Opis

 

Gra Pieniądza – jak więcej zarabiać

 

Z tego poradnika nauczysz się:

 

  • w jaki sposób zacząć generować więcej wartość, co przełoży się na twoje zarobki
  • jak wpaść na nowy pomysł biznesowy
  • dlaczego watro działać konsekwentnie i nie chwytać 5-ciu srok za ogon
  • poznasz zasadę trzech, która jest sekretem wielu ludzi sukcesu
  • poznasz prawdziwe inspirujące historie powstania kilku firm
  • nauczysz się korzystać z matrycy życia i efektywnie długofalowo zarządzać czasem
  • wykonasz ćwiczenia, które przybliżą Cię do sukcesu

 

Mat Gray jest autorem wielu poradników, które w przystępnym i często zabawnym stylu poruszają trzy podstawowe obszary życia: Emocje, Relacje, Pieniądze. Lekki język sprawia, że zawarta w nich wiedza jest przekazywana w przyjemny i dostępny dla każdego sposób.

 

Mat wyznaje zasadę, że aby zmienić świat najpierw trzeba zmienić siebie. Dlatego dba o to, aby każdy czytelnik dobrze się bawił przy lekturze i utrzymywał permanentny stan pozytywnej energii, gdyż to w jakim jesteśmy stanie i jakie dajemy komunikaty światu, przekłada się na to jaka dostajemy odpowiedź. Pozytywne energia to podstawa każdej zmiany.

 

Zapraszam Cię drogi czytelniku do wyruszenia we wspólną drogę na sam szczyt marzeń, do sięgania tam gdzie innych wzrok nie sięga i do zrealizowania tego co jeszcze do niedawna majaczyło gdzieś poza horyzontem pragnień.

 

 

 

 

 

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI
PDF

Liczba stron: 33
1 | Strona

Gra Pieniądza – jak więcej zarabiać

www.trainingstel.com

Autor: Mat Gray

2 | Strona

Gra Pieniądza – jak więcej zarabiać ?

„ Nie próbuj zostać człowiekiem sukcesu, staraj się raczej zostać wartościowym człowiekiem „ – Albert Einstain

CZĘŚĆ 1

Sukces wiąże się z realizacja marzeń, a te są bezpośrednio skorelowane z ilością pieniędzy, które posiadasz. Kumulowanie pieniędzy dla samego ich posiadania, długofalowo nie uczyni Cię szczęśliwym człowiekiem, ale wykorzystywanie ich do urzeczywistnienia swoich pragnień już TAK.

Wszyscy mieliśmy kiedyś wielkie marzenia, ale czy Ty naprawdę wierzysz w to, że jesteś w stanie skumulować wystarczająco dużo bogactwa, aby je wszystkie zrealizować ?

Jeżeli pragniesz poprawić jakość swojego życia, to musisz zwiększyć poziom dochodów. Suma twoich dochodów jest wprost skorelowana z poziomem życia na jaki możesz sobie pozwolić. Jeżeli chcesz poprawić poziom swojego życia, musisz zwiększyć poziom dochodów. Możesz zacząć mniej wydawać, zaoszczędzić środki, aby w przyszłości pozwolić sobie na dodatkowe luksusy. Ja zdecydowanie wolę pierwszą opcję, wolę postarać się więcej zarabiać, by mieć więcej na wydatki, aniżeli ciągle odmawiać sobie czegoś dla jakiegoś odległego celu w przyszłości. Tak wiem, co teraz myślisz „ łatwo powiedzieć, ale ja od wielu lat nie zwiększyłem znacząco poziomu swoich dochodów, więc jak do cholery mam to niby zrobić ??? „

To teraz odpowiedz sobie na pytanie: „ Jak bardzo zwiększyłeś swoją wartość w ciągu ostatniego roku, dwóch, trzech, dziesięciu lat….. ??? „ To ile zarabiasz jest odzwierciedleniem wartości jaką dostarczasz. Aby zacząć więcej zarabiać musisz zaoferować ludziom coś więcej aniżeli inni !!! Oto jest przepis na lepsze zarobki i szybszą ścieżkę do wolności finansowej.

Czy nie zastanawiałeś się kiedykolwiek jak to możliwe, że ktoś może w tym samym momencie co Ty zarobić dwa razy więcej ? Pięć razy więcej ? Dziesięć razy więcej ? Może wydaje Ci się to szalone, ale tak właśnie jest, są ludzie którzy w tym samym czasie co Ty, zarabiają nawet sto razy więcej od Ciebie.

Jaka jest zatem ta ukryta zasada gry sukcesy ekonomicznego ? Kluczem jest zrozumienie tego, w jaki sposób stać się bardziej wartościowym na rynku. Nie ma znaczenia czy pracujesz w USA, Europie, Azji czy Afryce, ta zasada jest uniwersalna i zawsze działa tak samo. Zamiast myśleć o tym i liczyć, że będzie łatwiej, skup się na tym, aby z każdym dniem stawać się coraz lepszym. Byś mógł zmienić Gra Pieniądza – jak więcej zarabiać

www.trainingstel.com

Autor: Mat Gray

3 | Strona

otoczenie, to Ty musisz się najpierw zmienić. By Twoje życie stało się lepsze, to Ty musisz stać się lepszy.

Byś mógł zmienić otoczenie, to Ty musisz się najpierw zmienić. By Twoje życie stało się lepsze, to Ty musisz stać się lepszy.

Każdy rynek na świecie płaci za to jaką otrzymuje wartość, nie za czas, tylko za wartość !!!

Prezes Disneya w jednym roku potrafi zarobić 52 mln dolarów. Pewnie teraz pomyślałeś, jaka firma może jednemu człowiekowi płacić 52 mln dolarów rocznej pensji ? To faktycznie duża kwota, ale jeśli Ci powiem, że dzięki jego umiejętnościom firma zarobiła ponad 1 mld dolarów w ciągu roku to sprawa wygład inaczej. Odpowiedź jest prosta, tak może, bo stanowi ona ułamek wartości jaką w zamian dostaje.

CZY TERAZ ZACZYNASZ ROZUMIEĆ ?

Nawet Waren Buffet, jeden z najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi świata, mówi, że najważniejszą inwestycją jaką poczynił w swoim życiu – dostępną dla każdego – jest inwestycja w siebie. Mówi tym samym o inwestowaniu w książki na temat rozwoju osobistego, w samokształcenie oraz kursy i seminaria. Zdobądź umiejętność, aby ciężej pracować nad samym sobą aniżeli nad tym czym się zajmujesz.

Pamiętaj, że świat w którym żyjesz cały czas się zmienia. Technologia rozwija się w sposób geometryczny, oznacza to, że możliwości jakie przed Tobą się otwierają są wręcz nieograniczone, ale oznacza to również, że dzięki rozwojowi techniki niektóre zawody już przestały istnieć, a inne zmienią się w ciągu najbliższych lat. W latach 60 – tych XIX wieku blisko 80% Amerykanów uprawiało rolę, dziś raptem 60 lat później w rolnictwie pracuje tylko 2% społeczeństwa, a wartość produkcji znacznie się zwiększyła. Wielu ludzi popadło w biedę, wielu straciło pracę i źródło dochodu. Dla tych, którzy się nie dostosowali, rewolucja przemysłowa była bardzo bolesnym doświadczeniem, jednak Ci, którzy wystarczająco szybko weszli na kolejny poziom produkcji i potrafili się rozwinąć, nie tylko pozostali w rolnictwie, ale bardzo się wzbogacili i stworzyli wiele nowych miejsc pracy.

Dzisiejsze nowe technologie, wzrost znaczenia internetu, praca nad sztuczną inteligencją szykują nam nową rewolucję. Wiele zawodów w ciągu najbliższych 20 lat po prostu zniknie. Ale w ich miejsce pojawią się nowe, jednak to Ty musisz wejść na kolejny poziom i umieć się przekwalifikować.

Jeszcze 80 lat temu nikt nie przypuszczał, że będą takie zawody jak: inżynier robotyk, marketer mediów społecznościowych czy badacz komórek macierzystych albo deweloper aplikacji. To, że nikt wtedy sobie tego nie wyobrażał, to nie znaczy, że nie mogło to nastąpić……

Gra Pieniądza – jak więcej zarabiać

www.trainingstel.com

Autor: Mat Gray