Gotowe na wszystko - poradnik do gry - Bartek "Bartolomeo" Czajkowski - ebook

Gotowe na wszystko - poradnik do gry ebook

Bartek "Bartolomeo" Czajkowski

0,0
7,90 zł

Opis

Poradnik do „Gotowych na wszystko” zawiera opis przejścia każdego z dwunastu odcinków. Poza obowiązkowymi, zawartych jest w nim też duża część dodatkowych czynności pozwalających niekiedy poznać lepiej tajemnice sąsiadów z Wisteria Lane.

Gotowe na wszystko - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • Odcinek 12 – Epilog (Solucja)
  • Odcinek 11 – Odnaleziona tożsamość (Solucja)
  • Odcinek 7 – Zaufanie i zdrada (Solucja)
  • Odcinek 1 - Pilot (Solucja)
  • Odcinek 6 – Tajemnicza przesyłka i problemy Fox’a (2) (Solucja)
  • Odcinek 9 – Prywatne śledztwo (Solucja)
  • Odcinek 8 – Niejasna przeszłość Franka (Solucja)
  • Odcinek 2 – Nowe otoczenie (1) (Solucja)
  • Odcinek 4 – Konkurs (Solucja)
  • Odcinek 10 – Sabotaż (Solucja)

Informacja o grze

Desperate Housewives: The Game ze stajni Buena Vista Games to tytuł, powstały na podstawie bardzo popularnego, nagradzanego serialu telewizyjnego, którego polski tytuł brzmi Gotowe na wszystko. Gra jest po trosze symulatorem codziennego życia (model znany z The Sims), a po trosze przygodówką.

Gra Desperate Housewives: The Game, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku trudne do jednoznacznego sklas. Tytuł wydany został w Polsce w 2006 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB

Liczba stron: 30

Oceny
0,0
0
0
0
0
0Gotowe na wszystkoporadnik do gry

autor: Bartek "Bartolomeo" Czajkowski

Wydawnictwo © GRY-Online S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.gry-online.pl

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione bez pisemnego zezwolenia GRY-Online S.A.

Prawa do użytych w tej publikacji tytułów, nazw własnych, zdjęć, znaków towarowych i handlowych, itp. należą do ich prawowitych właścicieli.

Publikacja przeznaczona jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie może być sprzedawana, odsprzedawana lub udostępniana publicznie osobom trzecim bez pisemnej zgody GRY-Online S.A.

Ilustracja na okładce - wykorzystana za zgodą © Shutterstock Images LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Poradnik w wersji WWW znajdziesz na stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=616

[email protected]

Spis treści

Wstęp

Zanim zaczniesz...

Solucja

Odcinek 1 - Pilot

Odcinek 2 - Nowe otoczenie (1)

Odcinek 2 - Nowe otoczenie (2)

Odcinek 3 - Konsultacje pani Savage

Odcinek 4 - Konkurs

Odcinek 5 - Na wybiegu (1)

Odcinek 5 - Na wybiegu (2)

Odcinek 6 - Tajemnicza przesyłka i problemy Fox'a (1)

Odcinek 6 - Tajemnicza przesyłka i problemy Fox'a (2)

Odcinek 7 - Zaufanie i zdrada

Odcinek 8 - Niejasna przeszłość Franka

Odcinek 9 - Prywatne śledztwo

Odcinek 10 - Sabotaż

Odcinek 11 - Odnaleziona tożsamość

Odcinek 12 - Epilog

Wstęp

Cześć! Nazywam się Maggie Collins. Właśnie wprowadziłam się na Wisteria Lane. Wspólnie z moim mężem Davidem i synem Jamesem mamy zamiar zacząć tu niejako nowe życie. Właściwie, to ja mam taki zamiar. David jest lekarzem i dostał propozycje otwarcia w tutejszej przychodni własnej praktyki, a ja... Ze mną to dość długa historia. Prawie dwadzieścia lat temu, w wypadku samochodowym, doznałam poważnych obrażeń i... amnezji. Może tutaj, gdzie wydaje się być spokojnie i przytulnie, uda mi się odzyskać choć część z zagubionych wspomnień.

Poradnik do "Gotowych na wszystko" zawiera opis przejścia każdego z dwunastu odcinków. Poza obowiązkowymi, zawartych jest w nim też duża część dodatkowych czynności pozwalających niekiedy poznać lepiej tajemnice* sąsiadów z Wisteria Lane. A Bree, Lynette, Edie, Daniel, Frank i cała reszta już na pierwszy rzut oka wydają się mieć bardzo barwne życiorysy. W większości przypadków, zarówno główne jak i poboczne zadania decydują też o tym jak dalej potoczą się nasze losy. Mało tego, w dużej mierze stanowi też o tym sposób prowadzenia rozmów. Warto więc pamiętać, że aby osiągnąć zamierzony cel czasem trzeba wykazać się ciepłem i zrozumieniem, kiedy indziej natomiast trzeba twardo wyrażać swoje sądy.

Poznajcie więc bliżej mnie, moją rodzinę i całą Wisteria Lane...

* Większość zadań dodatkowych, poza łataniem części dziur w pamięci Maggie, służy również do odkrywania tajemnic mieszkańców Wisteria Lane. Sekrety sąsiadów można starać się również odkrywać podczas zwykłej rozmowy czy spotkania na ulicy korzystając z opcji "tajemnice".

Zanim zaczniesz...

David prowadząc swoją praktykę lekarską nie zarabia źle, jednak w momencie kryzysu finansowego można w pewien sposób podreperować swój budżet. W lombardzie, w centrum, można sprzedać za całkiem niezłe pieniądze kilka "pożyczonych" od sąsiadów sprzętów:

Srebrne dzwonki - znajdziesz je u Susan (drugie piętro, w sypialni po lewej), Gabrielle (na parterze, w salonie), Edie (drugie piętro, w sypialni), Lynette (podobnie drugie piętro, sypialnia z dziecinnym łóżeczkiem), Gabrielle (na parterze, w salonie)

Odtwarzacz MP3 - leży w domu u Susan (drugie piętro, na stoliku w sypialni po prawej)

Popiersie Reagana - stoi na kominku w domu Bree

Śpiewnik - jest własnością Edie (leży otwarty u niej w domu, na piętrze)

Maska - pamiątka Alison (poniewiera się na pólce, obok mini-wieży)

Bransoletka i zegarek - są do zobaczenia i zgarnięcia kiedy w domu nie ma właścicieli (kolejno w domu Gabrielle, na piętrze w garderobie i u Paula w kuchni)