Wydawca: Burda Książki Kategoria: Poradniki Język: polski

Uzyskaj dostęp do tej
i ponad 20000 książek
od 6,99 zł miesięcznie.

Wypróbuj przez
7 dni za darmo

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

e-czytniku kup za 1 zł
tablecie  
smartfonie  
komputerze  
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?

Przeczytaj fragment w darmowej aplikacji Legimi na:

Liczba stron: 305 Przeczytaj fragment ebooka

Odsłuch ebooka (TTS) dostępny w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacji Legimi na:

Androida
iOS
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?

Ebooka przeczytasz na:

Kindlu MOBI
e-czytniku EPUB
tablecie EPUB
smartfonie EPUB
komputerze EPUB
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Zabezpieczenie: watermark Przeczytaj fragment ebooka

Opis ebooka Facet idealny - Matthew Hussey

Na tę książkę czekała każda samotna kobieta!

Matthew Hussey, jeden z najbardziej znanych ekspertów w dziedzinie związków
uczuciowych, dzieli się wiedzą, którą powinnaś poznać, jeśli pragniesz prawdziwej,
nieprzemijającej miłości.

Matthew wyjawia sekrety udanych randek i uczy, jak poznawać mężczyzn i jak stworzyć wspaniały, trwały związek. Obala mity na temat tego, czego pragną mężczyźni, a czego wręcz się boją, i tłumaczy, w jaki sposób kobiety mogą przejąć kontrolę nad sytuacją. Daje narzędzia niezbędne, by wyjść do świata i stworzyć fascynujące życie uczuciowe.

Odpowiada na trzy pytania najbardziej nurtujące wszystkie kobiety:
- Gdzie są ci wszyscy porządni mężczyźni?
- Dlaczego on nie dzwoni, mimo że wydawał się naprawdę zaangażowany?
- Co zrobić, żeby mężczyzna chciał związać się ze mną na stałe?

Wprowadź w życie konkretne strategie poznawania wolnych mężczyzn. Dowiedz się, dlaczego facet, który ci się spodobał, nagle przestał się tobą interesować. Odkryj, z jakiego powodu boi się stałego związku i co trzeba zrobić, aby zmienić jego nastawienie. Naucz się, jak stworzyć niepodlegające negocjacjom standardy zachowania swojego i mężczyzny, by stać się kobietą o magnetycznej osobowości, która żyje pełnią życia w trwałym związku z ukochanym.

Metody Matthew są skuteczne. Kobiety, które wcześniej nie śmiały podejść do mężczyzn, teraz nie mogą się od nich opędzić. Faceci ciągle do nich wydzwaniają.
The Daily Mail

To działa, koniec kropka. Żadnego słodzenia, żadnych sztuczek, żadnych komunałów. Porady Matthew są praktyczne, czasami dość śmiałe, ale – co najważniejsze – przynoszą efekty. Po przeczytaniu tej książki na pewno znajdziesz sobie faceta, i już!
Louise Roe, dziennikarka, gospodyni programów telewizyjnych
Jeśli kupisz tę książkę, zyskasz ogromną przewagę nad mężczyznami. To niesprawiedliwe!
Bill Rancic, przedsiębiorca, kochający mąż

Niezależnie od tego, czy już jesteś w związku uczuciowym, czy też do tej pory brakowało ci szczęścia w miłości, ta książka odsłoni przed tobą tajniki męskiego umysłu i da ci poczucie kontroli. Uważam, że to sprawiedliwe, i nie obchodzi mnie, co mówi mój mąż.
Giuliana Rancic, gospodyni programów telewizyjnych, kochająca żona.

Opinie o ebooku Facet idealny - Matthew Hussey

Cytaty z ebooka Facet idealny - Matthew Hussey

dla męskiego ego  – o  wiele większy niż kobiety są w  stanie sobie wyobrazić. Lęk przed upokorzeniem sprawia, że faceci fantazjują i  chwalą się przed kolegami, jakie to mają powodzenie u  kobiet. To dlatego młodzi mężczyźni prześcigają się, podnosząc do potęgi liczbę dziewczyn, z  którymi się przespali, modelek, które dały im swój telefon, albo zmyślają, że w  ciągu ostatniego tygodnia byli na trzech randkach z  różnymi dziewczynami. Pragnienie potwierdzenia swojej atrakcyjności seksualnej tłumaczy pozerską postawę i  nieustanną rywalizację, które cechują zachowanie mężczyzn.
Wcześniej wymieniłem cechy wartościowej kobiety. Jest pewna siebie, niezależna i  świadoma swojej wartości. Jej życie jest tak wspaniałe, że każdy mężczyzna chciałby stać się jego częścią. Ma zasady, których niezłomnie przestrzega. Nie boi się być kobieca. Ma to pewien
zgodni i  usunąć wszelkie przeszkody z  naszej drogi ku potencjalnemu związkowi. Wydaje nam się, że jeśli rzucimy mężczyźnie jakiekolwiek wyzwanie, zepsujemy wszystko. Ale to właśnie te wyzwania dają mężczyźnie do zrozumienia, że jesteś wartościową kobietą, którą chciałby zdobyć. Uzna, że jesteś intrygująca, bo wysoko stawiasz poprzeczkę. Ma ochotę się o  to postarać. Tu chciałbym na
Nie musisz wyglądać jak supermodelka, żeby podobać się atrakcyjnym mężczyznom Gdyby tylko nieziemskie piękności mogły przyciągać mężczyzn, nie byłoby ani jednej samotnej aktorki czy modelki, a  każda zaledwie urocza, ładna czy czarująca kobieta zmarłaby jako stara panna. Nie byłoby też małżeństw ludzi o  urodzie poniżej przeciętnej. (Zdarzyło ci się kiedyś, że zobaczyłaś na ulicy jakąś parę i  pomyślałaś sobie: „Nawet oni sobie kogoś znaleźli?!”). Każdy ma swoją drugą połówkę. Sama uroda nie wystarczy, by kobieta utrzymała
jest niepowtarzalna. Wartościowa kobieta jest nie tylko wyzwaniem  – żyje też życiem, którego częścią mężczyzna chciałby się stać. Ma własne pasje, poczucie wartości czerpie ze swojego wnętrza i  nie potrzebuje uznania ze strony mężczyzn, by dobrze się czuć we własnej skórze. Myśli i  działa w  sposób niezależny. Jest światem, który mężczyzna może eksplorować. Światem złożonym z  przyjaciół, niezwykłych wydarzeń, satysfakcjonującej pracy  – wszystkiego tego, co mężczyzna również ma lub chciałby mieć w  swoim życiu.
„Jeżeli facet nie spełnia moich potrzeb, nie jest dla mnie odpowiedni”. W  obecności pewnej siebie kobiety mężczyzna usiłuje dać z  siebie wszystko, bo wie, że ona nie zgodzi się na mniej. Poza tym chce kobiety, która wie, że na niego zasługuje.
Niech ci pospieszy z  pomocą. Dając ci marynarkę, nie próbuje traktować cię protekcjonalnie. Chce poczuć, że ci służy. Dzięki temu poczuje się jak prawdziwy mężczyzna. Mężczyźni lubią służyć kobietom na poziomie, do którego większość z  nich nigdy się nie przyzna i  którego większość kobiet nigdy nie zrozumie.
W  takiej sytuacji mężczyzna nie próbuje ci udowodnić, że jesteś słaba czy gorsza. Po prostu chce, żebyś go zaakceptowała. Kobieta przyjmująca pomoc to kobieta akceptująca mężczyznę. To tak, jakby powiedziała: „Dobrze, możesz wnieść moją walizkę. Wolno ci zająć się mną”. Mężczyzna wie, że wcale nie trzeba się tobą zajmować, ale na pewnym poziomie chce móc zaspokoić twoje potrzeby. Wartościowa kobieta doskonale o  tym wie i  pozwala na to. Nie chodzi o  ciebie i  twoją siłę, tylko o  niego i  jego kompleksy.
Innymi słowy, to on powinien się zastanawiać, czy chcesz się z  nim związać na poważnie czy też nie. Podstawą jest trzymanie go w  lekkiej niepewności. Mężczyzna chce wiedzieć, czy jesteś w  nim zakochana, ale musi się domyślać, czy chcesz się z  nim związać czy nie. Niech się zastanawia, czy spotykasz się z  innymi. Nie musi od samego początku wiedzieć wszystkiego.
Lęk przed upokorzeniem sprawia, że faceci fantazjują i  chwalą się przed kolegami, jakie to mają powodzenie u  kobiet. To dlatego młodzi mężczyźni prześcigają się, podnosząc do potęgi liczbę dziewczyn, z  którymi się przespali, modelek, które dały im swój telefon, albo zmyślają, że w  ciągu ostatniego tygodnia byli na trzech randkach z  różnymi dziewczynami.
Istnieje stare powiedzenie: mężczyźni są jak autobusy; jeśli jeden ci ucieknie, to za parę minut pojawi się następny. Weź je sobie do serca. Im szybciej w  nie uwierzysz, tym szybciej poznasz Tego Jedynego.
reguły kobiety przeceniają pewność siebie mężczyzn. To nie James Bond (chociaż na takiego pozuje)  – to tylko facet, który usiłuje przeżyć ten wieczór, nie wychodząc na idiotę. Większość mężczyzn nie ma dostatecznie dużo pewności siebie, by do ciebie podejść, uznawszy, że twoje przelotne spojrzenie było przeznaczone dla nich, a  nie dla kelnera.
Pisząc esemesy, lepiej używać stwierdzeń niż pytać. Jeśli napiszesz: „Dziś wieczorem wybieramy się ze znajomymi do tej nowej restauracji. Przyjdź na kolację!”, udowodnisz swoją pewność siebie, którą mężczyźni rzadko spotykają u  kobiet. W  ten sposób mówisz: „Idę do fajnego miejsca, z  fajnymi ludźmi. Powinieneś się do nas przyłączyć”. Jeśli mu się podobasz, wystarczy, że się zgodzi. A  jeśli tego wieczoru jest zajęty, po prostu zaproponuje
przeciwieństwie do Pana Kawalera Pan Zaangażowany zwykle nie ma złudzeń co do życia w  pojedynkę. Dla niego takie życie to nuda, samotność i  żenujące dziewczyny na jedną noc, które nawet nie wiedzą, co go podnieca. Podsumowując, dla Pana Kawalera bycie singlem oznacza satysfakcję seksualną, przygody i  dreszczyk emocji, a  dla Pana Zaangażowanego bycie w  związku oznacza satysfakcję seksualną, przygody i  dreszczyk emocji. Różnica między nimi nie polega na tym, że mają odmienne potrzeby.
Szczera, głęboka i  trwała fascynacja zaczyna się pojawiać od chwili, kiedy mężczyzna zasypia, myśląc o  tej cudownej kobiecie, którą właśnie poznał. Przeżywa całą gamę uczuć. Nie może się doczekać kolejnego spotkania, wspomina miniony wieczór i  zastanawia się, czy dziewczyna znowu będzie chciała się z  nim umówić. Tak, mężczyźni też przeżywają takie katusze.
opinia jednej osoby nie jest opinią całego świata . Jeśli tego nie zrozumiesz, wystarczy jedna niedelikatna czy bolesna uwaga, byś przeżywał ją całymi latami i  zbudował wizerunek samego siebie na podstawie rzuconej od niechcenia albo ze zwykłej złośliwości opinii kogoś, kto pewnie nie zdawał sobie sprawy z  tego, jak bardzo cię zranił.
jednak omijam temat seksu, chociaż mężczyźni cały czas myślą o  nim i  właśnie jego pragną. Naprawdę: cały czas . Stary dowcip mówi: kiedy kobieta może liczyć na poważną rozmowę z  mężczyzną? Pięć minut po tym, jak uprawiali seks, bo tylko wtedy on nie myśli o  tym, żeby ją zaciągnąć do łóżka.
Kiedy przeciętny facet wybiera się na randkę, w  głębi ducha zawsze będzie miał nadzieję, że zakończy się ona w  łóżku. Tak już jest skonstruowana męska psychika. Skoro zdecydował się z  tobą umówić, to znaczy, że mu się podobasz, a  skoro mu się podobasz, chce uprawiać z  tobą seks. Nie znaczy to, że jest złym czy dobrym człowiekiem  – to zwykłe stwierdzenie faktu.
Czasami po prostu nie możesz mu się oprzeć Oto jedyna sytuacja, w  której od razu możesz przespać się z  facetem, jednocześnie sprawiając, by poczuł, że sobie na to zasłużył. Wejdź na stronę: www.gettheguybook.com/hookpoint Kod dostępu: gtgbook
* Wszystkie cechy, które opisałem w  tym rozdziale, dotyczą charakteru. Wartościowa kobieta to kobieta z  charakterem. Może być nieśmiała, ale wierzy w  siebie. Może prowadzić cichy, spokojny tryb życia  – lub odwrotnie: pełen przygód i  przepychu  – ale zawsze czuje się spełniona i  niezależna. Może lubić rąbać drewno albo ścigać się na motocyklach, ale nie traci swojej kobiecości. I  zawsze, ale to zawsze przestrzega swoich zasad  – nawet w  wyjątkowo trudnych sytuacjach.