Wydawca: GryOnline Kategoria: Poradniki Język: polski Rok wydania: 2005

Ebooka przeczytasz na:

e-czytniku EPUB
tablecie EPUB
smartfonie EPUB
komputerze EPUB
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?

Pobierz fragment dostosowany na:

Zabezpieczenie: watermark

Opis ebooka Emergency 3 - poradnik do gry - Malwina "Mal" Kalinowska

Poradnik do gry Emergency 3 zawiera opis zastosowania dostępnych pojazdów i ich wyposażenia, rady sprawdzające się we wszystkich misjach, oraz sposoby przejścia przez kolejne scenariusze kampanii.

Emergency 3 - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • Misja 5
  • Misja 6
  • Misja 4
  • Misja 1
  • Misja 3
  • Misja 8
  • Misja 7
  • Misja 2
  • Misja 9
  • Misja 10

Informacja o grze

„Emergency 3” to kolejny już tytuł wchodzący w skład serii słynnych gier strategicznych. Podstawowym czynnikiem, który odróżnia te pozycje na tle konkurencyjnych produktów jest to, że gracz nie odbiera innym ludziom życia a je ratuje.

Gra Emergency 3, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł wydany został w Polsce w 2005 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska.

Opinie o ebooku Emergency 3 - poradnik do gry - Malwina "Mal" Kalinowska

Fragment ebooka Emergency 3 - poradnik do gry - Malwina "Mal" Kalinowska

Emergency 3poradnik do gry

autor: Malwina "Mal" Kalinowska

Wydawnictwo © GRY-Online S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.gry-online.pl

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione bez pisemnego zezwolenia GRY-Online S.A.

Prawa do użytych w tej publikacji tytułów, nazw własnych, zdjęć, znaków towarowych i handlowych, itp. należą do ich prawowitych właścicieli.

Publikacja przeznaczona jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie może być sprzedawana, odsprzedawana lub udostępniana publicznie osobom trzecim bez pisemnej zgody GRY-Online S.A.

Ilustracja na okładce - wykorzystana za zgodą © Shutterstock Images LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Poradnik w wersji WWW znajdziesz na stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=371

kontakt@gry-online.pl

Spis treści

Wstęp

Zastosowanie pojazdów

Porady ogólne

Misja 1

Misja 2

Misja 3

Misja 4

Misja 5

Misja 6

Misja 7

Misja 8

Misja 9

Misja 10

Misja 11

Misja 12

Misja 13

Misja 14

Misja 15

Misja 16

Misja 17

Misja 18

Misja 19

Misja 20

Wstęp

W grze Emergency 3 usuwa się skutki katastrof, mając do dyspozycji wszelkie służby miejskie. W tej grze czas jest najważniejszy, bo czas - to życie. Liczy się szybkość przeprowadzania dobrze zaplanowanych działań, dlatego rzadko kiedy udaje się zakończyć misję za pierwszym podejściem. Z reguły potrzebna jest próbna rozgrywka przeznaczona na rekonesans i opracowanie harmonogramu czynności. Czasu zawsze jest mało, kataklizmy następują po sobie łańcuchowo, a użytkownik traci cenne sekundy na precyzyjne klikanie w niewielkie obiekty. Mniej rzutkim graczom warto więc polecić najniższy poziom trudności, w którym podczas wyboru ludzi do pojazdu gra zostaje wstrzymana. Zawsze to o dwie sekundy więcej. Od działań gracza w dużej mierze zależy rozwój sytuacji i rozpoczęcie lub powstrzymanie kolejnych wydarzeń, więc scenariusz danej misji może rozegrać się za każdym razem inaczej.

Niniejszy poradnik zawiera opis zastosowania dostępnych pojazdów i ich wyposażenia. Są też rady sprawdzające się we wszystkich misjach, oraz sposoby przejścia przez kolejne scenariusze kampanii. Niemniej to od pomysłowości grającego zależy przebieg większości scenariuszy, więc rozdział "Kampania" zawiera raczej podpowiedzi, niż gotowe rozwiązania.

Wszystkim graczom życzę, by nigdy nie zobaczyli na własne oczy tego, co ujrzą w Emergency 3.

Malwina "Mal" Kalinowska

Zastosowanie pojazdów

Straż pożarna

Ten wóz zawiera sprzęt i narzędzia. Są tu: siekiery, gaśnice, węże strażackie, kombinerki, piły mechaniczne i koce gaśnicze. Pojazd przydaje się wszędzie tam, gdzie trzeba wydobywać ludzi z wraków, otwierać drzwi używając siły, czy w miejscach, w których nie da się gasić pożarów bezpośrednio z pojazdu.

Pojazd zawiera zbiornik z wodą i bezpośrednio gasi pożary, bez użycia strażaków. Ze sprzętu są tu siekiery i gaśnice.

Dźwig jest niezbędny w sytuacjach, w których płonie piętro budynku, lub na piętrze znajdują się ludzie. Strażak z balkonu dźwigu może wejść do środka i ewakuować ich; także wynieść nieprzytomnych.

Pojazd opancerzony do bezpośredniego gaszenia pożarów. Bardziej niż inne pojazdy strażackie jest odporny na ogień.

Półciężarówka - laweta przydaje się, gdy trzeba wywieźć wraki leżące na jezdni lub gruz. Transportuje obiekty do bazy.