Droga uważności - Modo Piotr - książka

Droga uważności książka papierowa

Modo Piotr

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy

34,00 zł

Opis

Często rozmyślamy o tym, co juz minęło lub patrzymy w przyszłość. To nie pozwala nam skupić się na chwili obecnej. „Droga uważności” daje czytelnikowi możliwość skierowania uwagi na to, co w rzeczywistości jest dla nas najbardziej istotne, czyli na to, co ma miejsce tu i teraz. Książka pomoże nam odnaleźć radość istnienia i uwolnić nasz umysł od strachu. Wydaje nam się, że szczęście nazbyt często nas omija. Autor ukazuje, że to nieprawda. Że nasza satysfakcja z życia nie jest zależna od czynników zewnętrznych i sami możemy o nią zadbać.
Autor książki, Piotr Modo, przez większość życia realizował się z dużym sukcesem jako biznesmen. Między innymi kierował spółką z listy stu największych polskich przedsiębiorstw publikowanej w prestiżowym tygodniku. Zarządzanie i tworzenie firm przez wiele lat było jego największą pasją. W pewnym momencie życia, kiedy był już na szczycie, co w powszechnym przekonaniu powinno wyzwalać uczucie szczęścia, autor poczuł wewnętrzny niedosyt. Zrozumiał, że sukces zawodowy i dobra materialne to nie wszystko. Wtedy spotkał na swojej drodze coacha, mentora, który skierował jego uwagę na inne wartości. Podobnie jak dawniej z dużym zaangażowaniem i konsekwencją studiował zasady skutecznego prowadzenia biznesu, tak teraz zaczął zgłębiać zagadnienia z zakresu rozwoju osobistego i duchowego. Przeczytał wiele książek, pytał, dociekał. I tak zaczął osiągać sukces, ale tym razem w świecie wewnętrznym: miejsce potrzeby organizowania i kontrolowania pojawiła się akceptacja. Coraz częściej odczuwał, że robi to, co powinien. Stan flow, o którym wcześniej tylko czytał, stał się jego udziałem. Od tej chwili zmieniły się jego priorytety, a życie przybrało zupełnie inny wymiar
Droga uważności” to swoisty przewodnik duchowy. To idealna propozycja dla osób szukających konkretnych rozwiązań na odkrycie tego, co naprawdę ważne. Cały proces przemiany został opisany krok po kroku, dzięki czemu łatwo podążać tą właśnie drogą aż do osiągnięcia pełnej świadomości.
W tej książce znajduje się wiele prawd, których stosowanie prowadzi do osiągnięcia wewnętrznego spokoju, przyjaźni ze światem i odczuwania miłości do wszystkich ludzi.

Liczba stron: 290

Format (wymiary): 14.0x20.5cm

ISBN: 9788393847099