Dość kato-lipy - ks. Jan Kaczkowski - audiobook

Dość kato-lipy audiobook

ks. Jan Kaczkowski

4,5

Opis

„Nie ma zgody na to, aby katolicyzm kojarzył się z lipą.”
ks. Jan Kaczkowski

"Dość kato-lipy! ks. Jan Kaczkowski o Jezusie celebrycie" pomaga katolikom, którzy chcą podnieść jakość swojego życia, żyć nieprzeciętnie i chcą być dumni z tego, że są katolikami, którzy są kojarzeni z dążeniem do doskonałości i profesjonalizmu oraz stanowczym niegodzeniem się na "lipę" w Kościele.

“Gdybyśmy jako kapłani byli rozliczani jak za wykonaną robotę, to 90% z nas straciło by pracę.”

ks. Jan Kaczkowski

Założyciel i Prezes Puckiego Hospicjum pw św. Ojca Pio. Bioetyk, autor dwóch książek, sam siebie nazywa "onklocelebrytą".

W 2012 r. odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Polacy pokochali go za błyskotliwe poczucie humoru i determinację w walce ze śmiertelną chorobą. Ksiądz Jan Kaczkowski zmarł 28.03.2016 roku w wieku 38 lat.

Nie daj się przeciętności. 

Dość kato-lipy” to żywiołowe spotkanie z ks. Janem Kaczkowskim, które z jednej strony pobudza do refleksji na temat jakości naszego życia, z drugiej, dzięki zabawnym anegdotom i historiom, jest doskonałą rozrywką. Motywem przewodnim nagrania jest brak zgody na przysłowiową kato-lipę oraz zachęta, aby we wszystkim, co robimy – dążyć do doskonałości.

Daj się zainspirować temu, który był inspiracją dla setek tysięcy Polaków, księdzu Janowi Kaczkowskiemu, oraz samemu Jezusowi, którego autor uważa za najskuteczniejszego celebrytę wszechczasów.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 1 godz. 39 min

Lektor: Ks. Jan Kaczkowski

Popularność