Dolina Decyzji - Eckert Harald - książka

Dolina Decyzji książka papierowa

Eckert Harald

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy


Opis

Harald Eckert opisuje niezwykle istotne przesłanie dla Kościoła i narodów, które przez wieki było zakryte dla wielu. To, co Boże Słowo mówi o relacji Boga z narodami, ma wielkie i dalekosiężne znaczenie. Narody odgrywają dla Boga określoną rolę, również w Nowym Testamencie. Zapowiedziany sąd będzie udziałem nie tylko poszczególnych osób, ale też całych narodów. Czy zatem jako chrześcijanie możemy pozostać obojętni? Czy interesujemy się przyszłym losem naszego narodu? Warto poznać Boże obietnice z tej perspektywy, odkrywać w Bożym Słowie, co Bóg zapowiada, co pragnie uczynić, oraz w jaki sposób modlić się o narody. Publikacja jest bezcenną pomocą w tym temacie. Ukazuje, jaka jest nasza, ludzi wierzących, odpowiedzialność oraz jakie znaczenie ma każda decyzja podjęta w „Dolinie Decyzji”.
"Autor, Harald Eckert, przekazuje na kartach tej książki ważne dla Kościoła i narodów objawienie. Ufam, że po jej przeczytaniu wzrośnie nasz poziom zrozumienia i płynącej z serca motywacji, by stanąć w modlitwie wstawiennictwa za Izrael, Kościół, narody oraz za nasz własny, polski naród.

Warto w tym miejscu powołać się na słowa Chucka Pierce’a: „Moment naszej decyzji dzisiaj stanie się naszą rzeczywistością jutro!”. Módlmy się, byśmy jako naśladowcy Jezusa Chrystusa lepiej rozumieli, jaka jest dzisiaj nasza odpowiedzialność oraz zadania w kontekście czasów ostatecznych. Wierzę, że Bóg poprzez słowa tej książki otworzy oczy naszych serc i pokaże, jak potężne znaczenie ma rodzaj każdej decyzji podjętej w „Dolinie Decyzji”.

Ufam, że każdy, kto sięgnie po tę publikację, doświadczy potężnego Bożego objawienia, które będzie jednocześnie wezwaniem do modlitwy."

Henryk Wieja - dyrektor Chrześcijańskiej Fundacji Życie i Misja w Ustroniu

Liczba stron: 212

Format (wymiary): 13.5x20.5cm

ISBN: 9788364489112

Oceny
0,0
0
0
0
0
0