Dokumentacja kadrowa. Zasady prowadzenia i przechowywania. - Opracowanie zbiorowe - ebook

Dokumentacja kadrowa. Zasady prowadzenia i przechowywania. ebook

0,0
79,20 zł

Opis

W książce przedstawione są aktualne, obowiązujące w 2020 r. zasady prowadzenia i przechowywania dokumentacji pracowniczej. Szczególną uwagę poświęcono dokumentom kadrowym związanym z epidemią COVID-19. Omówiono również dokumentację związaną z ubieganiem się o zasiłki z ubezpieczenia społecznego.

Z publikacji można się m.in. dowiedzieć:

● jak prowadzić dokumentację w formie elektronicznej,

● jakie są okresy archiwizacji dokumentów pracowniczych,

● jak prowadzić akta osobowe.

Książka w praktyczny sposób przedstawia zasady sporządzania dokumentów związanych z przepisami antykryzysowymi. Przystępnie wyjaśnia, jak sporządzić wniosek o umorzenie składek ZUS czy porozumienie o obniżeniu wymiaru czasu pracy lub objęciu pracowników przestojem ekonomicznym. Nowe formularze, a także nowe wersje druków dotychczas obowiązujących zaprezentowano w instruktażowy sposób i z uwzględnieniem najnowszych wytycznych ZUS i resortu pracy.

Publikacja jest praktyczną pomocą dla każdego pracodawcy oraz osoby odpowiedzialnej za sprawy kadrowe i pracownicze w firmie.

ATUTY PUBLIKACJI:

Jest to jedna z pierwszych na rynku publikacji, która przedstawia aktualne, obowiązujące w 2020 r. zasady prowadzenia i przechowywania dokumentacji kadrowej po wprowadzeniu przepisów antykryzysowych.

Ebooka przeczytasz w dowolnej aplikacji obsługującej format:

PDF
Oceny
0,0
0
0
0
0
0