Dofinansowanie do wynagrodzeń pracowników.Tarcza antykryzysowa.Prawo Pracy i ZUS -  - ebook

Dofinansowanie do wynagrodzeń pracowników.Tarcza antykryzysowa.Prawo Pracy i ZUS ebook

0,0
19,90 zł

Opis

W ramach tzw. tarczy antykryzysowej przedsiębiorcy, u których wystąpił spadek obrotów gospodarczych w następstwie wystąpienia epidemii, mogą ubiegać się o dofinansowanie do wynagrodzenia ze środków Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych w okresie przestoju ekonomicznego lub obniżonego wymiaru czasu pracy. Publikacja zawiera szczegółowe omówienie zagadnienia na konkretnych przykładach, wzór wniosku o przyznanie świadczeń na rzecz ochrony miejsc pracy ze środków FGŚP oraz instrukcję krok po kroku, jak go wypełnić.
W publikacji przedstawiono odpowiedzi m.in. na następujące pytania: Jakie warunki musi spełnić pracodawca ubiegający się o wsparcie? Jakie dokumenty będą konieczne do złożenia wniosku? W jaki sposób i do kiedy złożyć wniosek? Czy od odmowy przyznania wsparcia można się odwołać?

ATUTY PUBLIKACJI:
Publikacja zawiera szczegółowe omówienie zagadnienia na konkretnych przykładach, wzór wniosku o przyznanie świadczeń na rzecz ochrony miejsc pracy ze środków Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych oraz instrukcję krok po kroku, jak go wypełnić

 

Ebooka przeczytasz w dowolnej aplikacji obsługującej format:

PDF