Do zobaczenia w Jerozolimie - Marek Suchar - książka

Do zobaczenia w Jerozolimie książka papierowa

Marek Suchar

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy


Opis

Do zobaczenia w Jerozolimie jest wyrazem fascynacji Autora przeszłością i dniem dzisiejszym Ziemi Świętej. Przemierzając wraz z nim ciasne uliczki Miasta, które jest centralnym punktem odniesienia dla wyznawców judaizmu, chrześcijaństwa i islamu, będziemy mieli okazję poznać źródła współczesnych napięć izraelsko-palestyńskich. W zakamarkach Świętego Miasta odnajdziemy wspólnoty żydowskie, jakby żywcem przeniesione ze wschodnich kresów Rzeczypospolitej. Dowiemy się również w jakich językach mówi się w Jerozolimie oraz jak znajomość zasad psychologii może nam pomóc… w dokonywaniu udanych zakupów.

Do zobaczenia w Jerozolimie to lektura obowiązkowa dla każdego, kto planuje wyjazd do Ziemi Świętej, dla każdego kto chce nie tylko zwiedzać, ale i zrozumieć.

Marek Suchar (rocznik 1954), z wykształcenia psycholog, zajmuje się doradztwem personalnym i wykłada w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Jest autorem ponad stu fachowych publikacji (w tym sześciu książek). Opublikował także tomik wierszy Niesprawdzone hipotezy (2010).

Liczba stron: 224

Format (wymiary): 14.5x20.5cm

ISBN: 9788362129881

Wydanie: 1

Oceny
0,0
0
0
0
0
0