CZAS KTÓRY SPĘDZIŁEM W NIEBIE - RICHARD SIGMUND - audiobook

CZAS KTÓRY SPĘDZIŁEM W NIEBIE audiobook

Richard Sigmund

4,5

Opis

CZAS KTÓRY SPĘDZIŁEM W NIEBIE.

Prawdziwa historia śmierci i powrotu do życia.

Audiobook — format mp3

 

Autor: RICHARD SIGMUND. 

Prawdziwa historia śmierci i powrotu do życia ewangelisty Richarda Sigmunda, po 8 godzinach spędzonych w niebie.
 

Ewangelista RICHARD SIGMUND zaczął głosić kazania, gdy miał 7 lat.  Często znany jako „Little Richard” ze względu na swój wiek, kontynuował uzdrawianie i ewangelizowanie przez całe swoje życie.

Poprzez jego posługę 25 zmarłych osób zostało przywróconych do życia. Tysiące innych zostało uzdrowionych, nieraz z nieuleczalnych chorób w ostatnich stadiach. Inni uwolnieni zostawali od różnego rodzaju uzależnień. Jeszcze inni doznawali pozytywnych przemian w swoich w swoim życiu czy rozwiązania wielu trosk i kłopotów.

Jako dwudziestolatek Richard przez pewien czas pełnił owocną posługę w Phoenix w stanie Arizona, a następnie odbył dziesiątki spotkań, zakończonych znacznym sukcesem, pośród Indian Navajo w północnej Arizonie, oraz uczestniczył w wielu innych spotkaniach na terenie całych Stanów Zjednoczonych AP.  

W 1974 r., kiedy posługiwał w niewielkim kościele w Bartlesville, w stanie Oklahoma, miał wypadek samochodowy, po którym przez osiem godzin pozostawał martwy.

W tym czasie miał przeżyć doświadczenie Nieba i piekła. Widział bramy nieba. Widział zapisy z własnego życia, w tym trójwymiarowe obrazy spotkań przebudzeniowych, w których brał udział jako dziecko. Jego przewodnikami było dwóch aniołów oraz w kilku momentach, sam Pan Jezus.

W czasie swojego pobytu w niebie Richard miał audiencję u samego Tronu Boga. Największą jednak wartością książki wydaje się przybliżenie wspaniałości, miłości oraz bezgranicznego Miłosierdzia Bożego, jakich tam doświadczył. RICHARD SIGMUND próbuje opisać nieopisywalne ludzkim językiem doświadczenia, czyli:  "....czego oko ludzkie nie widziało ani ucho ludzkie nie słyszało...".

Równie ważnym przekazem jet świadectwo miłości Jezusa do ludzi, z jakim się zetknął i przesłania Syna Boga. RICHARD SIGMUND spotykał również zarówno dawno zmarłych członków swojej rodziny, przyjaciół, jak i znajomych.

Poznał wiele tajemnic nieba, oprowadzany przez dwóch, anielskich przewodników.

Widział też i rozmawiał z Jezusem, który powiedział mu, że musi wrócić i opowiedzieć o tym, co widział. Jezus pozwolił mu także zobaczyć części piekła, tzw. inne miejsce. Piekło, miejsce wiecznej grozy. W kolejnych latach Richard głosił Dobrą Nowinę w programach telewizyjnych, audycjach radiowych i debatach. Udzielił mnóstwa wywiadów i współpracował z wieloma ewangelizatorarni. Pełnił swoją posługę w Anglii, Szkocji, Australii, Południowej Afryce, Kenii i wielu innych krajach.

Audiobook "CZAS KTÓRY SPĘDZIŁEM W NIEBIE opowiada o jego niezwykłych przeżyciach podczas 8 godzin, kiedy pozostawał martwy.
 
Czytają: głosy wygenerowane przy użyciu zaawansowanej technologii AI (Sztucznej Inteligencji).

 Zastrzeżone wszystkie prawa autorskie i majątkowe do oryginalnego wydania książkowego pod tytułem,  Mój czas w niebie, Wydawnictwo Whitaker House New Kensington Pensylwania, Stany Zjednoczone Ameryki Północnej, rok 2020.

Zastrzeżone wszystkie prawa autorskie i majątkowe do wersji elektronicznych, również w postaci audio book, w postaci e-book.tłumaczenie na język polski z wydania książkowego, opracowanie, redakcja, reżyseria, produkcja, Wacław Kujbida, Kraków, Polska, rok 2023.

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 4 godz. 18 min

Lektor:

Oceny
4,5 (2 oceny)
1
1
0
0
0
Sortuj według:
Karolfelek100793

Nie oderwiesz się od lektury

Świetna historia. (do lektora da się przyzwyczaić)
00

Popularność