Czarna - Wojciech Kuczok - ebook + audiobook + książka
BESTSELLER

Czarna ebook i audiobook

Wojciech Kuczok

4,2

Opis

Historia oparta na tragicznych wydarzeniach z 2001 r., które miały miejsce w jednej  z podlaskich miejscowości. Główny bohater – Jeremi to zamożny, przystojny mężczyzna, wspaniały ojciec i świetny przedsiębiorca. Mężczyzna ma tylko jeden problem – o swojej żonie Beacie potrafi myśleć już tylko jako o matce swoich dzieci. Maryśka miała być dla niego urozmaiceniem, namiętną przygodą tylko na chwilę. Jeremi gubi się w swoich uczuciach, nie przypuszcza też, że kochanka może go pokochać miłością aż do granic obłędu.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
czytnikach Kindle™
(dla wybranych pakietów)
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 209

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS

Czas: 5 godz. 38 min

Lektor:

Popularność
Zarys fabuły książki Czarna jest oparty na prawdziwych zdarzeniach. Trzeba jednak pamiętać, że tekst nie jest reportażem, tylko dziełem fikcji literackiej. Nie należy go traktować jak dokumentu. Wypowiedzi i myśli bohaterów, ich charakterystyka, a także opisy szczegółów miejsc i wydarzeń nie mogą stanowić źródła wiedzy o faktach.
Redakcja, korekty i łamanie: AGATA MOŚCICKa, biały-ogród.pl
Projekt graficzny serii: manukastudio.pl
© Copyright for this edition by Od Deski Do Deski, Warszawa 2017 © Copyright for the text by Wojciech Kuczok 2017
Wydanie II rozszerzone
ISBN 978-83-65157-31-7
Wydawnictwo Sp. z o.o. ul. Puławska 174/11, 02-670 Warszawaoddeskidodeski.com.pl
Konwersja: eLitera s.c.
.
Czytelniku, korzystaj legalnie! Nad książką ciężko pracował autor i wiele innych osób. Uszanuj ich trud i korzystaj z książki w legalny sposób. Dzięki temu będziemy mogli sobie pozwolić, by przygotować dla Ciebie kolejne znakomite lektury.

Dobranoc

BEATA JUŻ ŚPI. Jeremi nierzadko wraca późną nocą, nawet nad ranem. Nie ma w tym niczego podejrzanego, ma tysiąc wiarygodnych wytłumaczeń na podorędziu, a jednak tym razem stara się być cicho, stąpać po podłodze jak najrzadziej, żeby nie skrzypiała. A i tak boi się, że bezszelestność go wyda. Przecież nie pierwszy raz zdradził Beatę. Skąd ten strach? Wsuwa się do łóżka i kładzie tak, żeby jej nie dotknąć. Ma z nią wgląd w życie pozapłciowe. Stare małżeństwa już nie myślą o namiętności, tylko o wspólnym byciu. Nie są razem, lecz obok siebie, samotni we dwoje, chodzi tylko o to, żeby mieć do kogo otworzyć gębę i poczuć jakieś ciepłe ciało przy sobie w środku nocy. Pożądanie trudno mu sobie nawet wyobrazić, a co dopiero przypomnieć. Jeśli zdecydowałby się na uczciwe życie z Beatą, musiałby się namiętności wyzbyć już na resztę życia. A przecież to niemożliwe. Ich małżeństwo nie wynikło z błędu ani z obłędu, ale z tego małżeństwa też nic nie wynikło poza Pawełkiem. Gdyby nie żona, nie miałby syna (i córek, ale ten fakt dociera do niego z opóźnieniem ze względu na swoją drugorzędność), a jednak teraz nic nie działa, jak powinno. Nie, nie myśli już o Beacie po imieniu. To jest nieprawidłowa żona, to jest rzona, w którą wkradła się nieprawidłowość, rzona z błędem. Jeremi nie potrafi się zmusić do czułości uczynkiem ani słowem. Niewłaściwie o rzonie myśli, właściwie o niej nie myśli. Rzona zawsze zasypia wcześniej. Tuż przed snem parę razy ciamka, pomrukuje, wzdrygnie się ze dwa razy, jakby ciało, nie wiedzieć czemu, przed zaśnięciem się chciało bronić, aż w końcu nieruchomieje.

Wtedy Jeremi zaczyna myśleć o Marysi i niemal natychmiast ma wzwód.

Zapraszamy do zakupu pełnej wersji książki

Dotychczas w serii na F/AKTACH ukazały się

PREPARATORHuberta Klimko-Dobrzanieckiego Historia człowieka naznaczonego społecznym piętnem. Żal, poczucie straty, osamotnienie. Gdzieś tam rodzi się zło...

INNA DUSZAŁukasza Orbitowskiego Historia nastolatka, który postanawia zabić, na tle mrocznego obrazu Polski lat 90-tych XX w.

I ODPUŚĆ NAM NASZE... Janusza Leona Wiśniewskiego Opowieść o miłości, która może doprowadzić do zbrodni.

BESTIAMagdy Omilianowicz Czytając Bestię, wkraczamy w mroczny świat zbrodniarza, który wkrótce może wyjść na wolność.

SMUTEK CINKCIARZASylwii Chutnik Mroczne rewiry PRL-u w dancingowym klimacie.

OSTATNIA WIZYTAJacka Ostrowskiego 5 czerwca 1970 r. doszło do najbardziej tajemniczego uprowadzenia w dziejach PRL-u. Wiele pytań do dziś pozostaje bez odpowiedzi.

Wszystkie książki i audiobooki wydawnictwa do nabycia na www.oddeskidodeski.com.pl