Wydawca: GryOnline Kategoria: Poradniki Język: polski Rok wydania: 2004

Counter-Strike: Condition Zero - poradnik do gry ebook

Borys "Shuck" Zajączkowski

(0)

Ebooka przeczytasz na:

e-czytniku EPUB
tablecie EPUB
smartfonie EPUB
komputerze EPUB
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?

Pobierz fragment dostosowany na:

Zabezpieczenie: watermark

Opis ebooka Counter-Strike: Condition Zero - poradnik do gry - Borys "Shuck" Zajączkowski

Poradnik do Counter-Strike: Condition Zero, pomyślany przede wszystkim jako pomoc dla mniej doświadczonych graczy. Zawiera opis wszystkich misji wraz z mapą i analizą taktyczną sytuacji zaistniałej na starcie każdego poziomu.

Counter-Strike: Condition Zero - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • Rodzaje misji
  • Dust (Mapy)
  • Porady razem zebrane
  • Pistolety maszynowe (Broń)
  • Office (Mapy)
  • Prodigy (Mapy)
  • Dodatkowy osprzęt (Broń)
  • Karabiny (Broń)
  • Strzelby (Broń)
  • Pistolety

Informacja o grze

Nowa wersja moda Counter-Strike, przeznaczonego tym razem zarówno do trybu multi, jak i single-player, pozwala przebrnąć przez 19 „otwartych” scenariuszy kierowanym przez gracza dowódcą oddziału antyterrorystycznego.

Gra Counter-Strike: Condition Zero, to przedstawiciel gatunku strzelanin. Tytuł wydany został w Polsce w 2004 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska.

Opinie o ebooku Counter-Strike: Condition Zero - poradnik do gry - Borys "Shuck" Zajączkowski

Fragment ebooka Counter-Strike: Condition Zero - poradnik do gry - Borys "Shuck" Zajączkowski

Counter-Strike:Condition Zeroporadnik do gry

autor: Borys "Shuck" Zajączkowski

Wydawnictwo © GRY-Online S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.gry-online.pl

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione bez pisemnego zezwolenia GRY-Online S.A.

Prawa do użytych w tej publikacji tytułów, nazw własnych, zdjęć, znaków towarowych i handlowych, itp. należą do ich prawowitych właścicieli.

Publikacja przeznaczona jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie może być sprzedawana, odsprzedawana lub udostępniana publicznie osobom trzecim bez pisemnej zgody GRY-Online S.A.

Ilustracja na okładce - wykorzystana za zgodą © Shutterstock Images LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Poradnik w wersji WWW znajdziesz na stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=259

kontakt@gry-online.pl

Spis treści

Wstęp

Rodzaje misji

Porady razem zebrane

Pistolety

Broń

Strzelby

Pistolety maszynowe

Karabiny

Dodatkowy osprzęt

Mapy

Dust

Office

Prodigy

Tides

Italy

Inferno

Dust2

Militia

Stadium

Chateau

Havana

Cobblestone

Aztec

Downed

Airstrip

Piranesi

Fastline

Torn

Wstęp

Witam serdecznie w poradniku do "Counter-Strike'a: Condition Zero". Poradnik pomyślany został przeze mnie przede wszystkim jako pomoc dla niedoświadczonych graczy i stare wygi nie mają tu czego szukać. Tym bardziej, że CS nie jest grą, co do której można udzielić lepszej rady niż: miej oczy i uszy dookoła głowy i nie rób głupot.

Poradnik opiera się na grze prowadzonej na normalnym poziomie trudności, na którym wrogie boty zachowują się jeszcze w miarę schematycznie, a własne strzały nie ranią kolegów z oddziału. Opis każdej misji składa się przede wszystkim z mapy, na której opisałem sytuację, jakiej można się spodziewać w przeciągu pierwszych kilkunastu-kilkudziesięciu sekund gry. Późniejszy jej rozwój nie daje się już przewidzieć. Proponowane przeze mnie rozwiązania bynajmniej nie wyczerpują taktycznych możliwości poziomów - po prostu uważam je za stosunkowo łatwe do wykonania oraz nie ulegające wielkim zmianom z rundy na rundę.

Rodzaje misji

Zadania, z którymi przyjdzie Ci się zmierzyć w grze dzielą się na dwa rodzaje: rozbrajanie bomby oraz ratowanie zakładników. W kampanii dla jednego gracza nie będziesz miał do czynienia z ochroną VIP'ów (przedrostek "as" w nazwie mapy). Przeważnie zabicie wszystkich terrorystów gwarantuje wygraną, lecz nie zawsze. Często też nie będzie takiej konieczności. Na początku każdej misji dokonaj zakupów - opcja automatycznego kupowania sprzętu (klawisz F1) zwykle dobrze się spisuje i oszczędza kłopotu z samodzielnym doborem rynsztunku.

Rozbrajanie