Wydawca: GryOnline Kategoria: Poradniki Język: polski Rok wydania: 2007

Catz (2006) - poradnik do gry ebook

Marcin "jedik" Terelak

(0)

Ebooka przeczytasz na:

e-czytniku EPUB
tablecie EPUB
smartfonie EPUB
komputerze EPUB
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?

Pobierz fragment dostosowany na:

Zabezpieczenie: watermark

Opis ebooka Catz (2006) - poradnik do gry - Marcin "jedik" Terelak

Gra symulacyjna Catz 2006 umożliwia opiekę nad uroczym małym kociakiem. W poradniku znajdziecie opis pięciu dostępnych ras kotków, które można przygarnąć, oraz metody ich hodowli i tresury, dzięki którym będą przygotowane do udziału w konkursach.

Catz (2006) - poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in.

  • Kot abisyński (Wybór mruczka)
  • Opieka nad pupilem cz.2
  • Opieka nad pupilem cz.3
  • Opieka nad pupilem cz.1
  • Sklep i ekwipunek
  • Potrzeby i ich znaczenie
  • Atrybuty i ich znaczenie
  • Kot birmański (Wybór mruczka)
  • Kot bengalski (Wybór mruczka)
  • Maine Coon (Wybór mruczka)

Informacja o grze

Catz 2006 jest stworzoną przez studio Imagin Engine i wydaną przez Ubisoft grą symulacyjno-familijną. Należy ona do stale rozwijanej przez francuskiego wydawcę serii Petz, w skład której wchodzą tytuły, w których zajmujemy się różnorodnymi zwierzętami (psami, końmi, a nawet chomikami).

Gra Catz (2006), dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier towarzyskich. Tytuł wydany został w Polsce w 2007 roku i dostępny jest na platformach: PC, NDS. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska.

Opinie o ebooku Catz (2006) - poradnik do gry - Marcin "jedik" Terelak

Fragment ebooka Catz (2006) - poradnik do gry - Marcin "jedik" Terelak

Catz (2006)poradnik do gry

autor: Marcin "jedik" Terelak

Wydawnictwo © GRY-Online S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

www.gry-online.pl

Nieautoryzowane rozpowszechnianie całości lub fragmentu niniejszej publikacji w jakiejkolwiek postaci jest zabronione bez pisemnego zezwolenia GRY-Online S.A.

Prawa do użytych w tej publikacji tytułów, nazw własnych, zdjęć, znaków towarowych i handlowych, itp. należą do ich prawowitych właścicieli.

Publikacja przeznaczona jest wyłącznie do użytku prywatnego. Nie może być sprzedawana, odsprzedawana lub udostępniana publicznie osobom trzecim bez pisemnej zgody GRY-Online S.A.

Ilustracja na okładce - wykorzystana za zgodą © Shutterstock Images LLC. Wszelkie prawa zastrzeżone. Zgoda na wykorzystanie wizerunku podpisana z Shutterstock, Inc.

Poradnik w wersji WWW znajdziesz na stroniewww.gry-online.pl/S024.asp?ID=605

kontakt@gry-online.pl

Spis treści

Wstęp

Wybór mruczka

Kot abisyński

Kot syjamski

Maine Coon

Kot bengalski

Kot birmański

Atrybuty i ich znaczenie

Potrzeby i ich znaczenie

Sklep i ekwipunek

Opieka nad pupilem cz.1

Opieka nad pupilem cz.2

Opieka nad pupilem cz.3

Tresura cz.1

Tresura cz.2

Tresura cz.3

Tresura cz.4

Trening

Konkursy

Wstęp

Mamo kup mi kotka. Nie! Mamoo ja chcę kotka! Powiedziałam, nie! Mamusiu, a dostanę kotka? Zapytaj tatę. Tato kupisz mi małego mruczka? Zapytaj mamę! Oto sytuacja, która każdego dnia ma miejsce w niejednym mieszkaniu na całym globie. Znają ją szczególnie ci, którzy wychowują co bardziej wrażliwą pociechę. Zwierzaczki czają się wszędzie. Wystarczy wyjść z dzieckiem na spacer, otworzyć książkę z bajkami, czy nieopatrznie pozwolić na obejrzenie reklamy kociego lub psiego pokarmu. Zagrożenie czyha wszędzie i może uderzyć w każdej chwili. Gdy to nastąpi zaczynają się prośby, błagania, żądania, szantaże, aż powstaje konflikt. Czy rodzice zawsze muszą być tymi złymi i odmawiać często w słusznej pobudce? Bynajmniej! A co z ludźmi uczulonymi na sierść psa lub kota? Chcieliby mieć u siebie coś puchatego, ale mogłaby być to przyjemność, która zaprowadziłaby ich prosto do grobu. I dla nich znajdzie się ratunek. Podobnie jak i dla ludzi, którzy myślą o czworonożnym pupilu, ale nie mają czasu, by o niego zadbać. Co jest tym złotym środkiem? Bliźniacze gry Ubisoft o wdzięcznym tytule Catz & Dogz 2006!

Catz