Bootstrap Technologia na start! - Rahman Syed Fazle - książka

Bootstrap Technologia na start! książka papierowa

Rahman Syed Fazle

0,0

Dostawa: od 6,99 zł (darmowa dostawa z abonamentem Legimi dla zakupu od 50,00 zł)

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze + czas dostawy


Opis

Opanuj Bootstrapa w weekend. Responsive Web Design dla każdego!
Bootstrap to obecnie jeden z najpopularniejszych szkieletów do tworzenia atrakcyjnych interfejsów stron WWW. Projekt zapoczątkowany przez programistów Twittera zyskał licznych zwolenników ze względu na bogactwo komponentów, świetną dokumentację i zgodność z różnymi przeglądarkami internetowymi. Nie bez znaczenia jest również fakt, że Bootstrap wspiera budowę responsywnych stron WWW.

Ta książka to rewelacyjny przewodnik, który wprowadzi Cię w świat Bootstrapa. Na samym początku poznasz system siatkowy (ang. grid), który jest fundamentem tworzenia responsywnych układów. Na kolejnych stronach znajdziesz omówienie poszczególnych komponentów tego szkieletu. Po opanowaniu podstaw przejdziesz do sposobów rozszerzania Bootstrapa, modyfikowania go oraz optymalizowania. Książka ta jest doskonałą lekturą dla wszystkich osób chcących błyskawicznie poznać i wykorzystać ten szkielet!

Przeczytaj o instalacji Bootstrapa i konfigurowaniu projektów.
Dowiedz się, w jaki sposób Bootstrap może przyspieszyć proces projektowania.
Opanuj tajniki systemu siatkowego: twórz responsywne, zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych szablony stron, które będą działały na każdym urządzeniu.
Wykorzystaj zalety komponentów Bootstrapa do błyskawicznego i wygodnego rozbudowania strony o funkcje takie jak panele, paski nawigacji czy formularze.
Użyj rozszerzeń do tworzenia interaktywnych elementów strony, bez konieczności pisania choćby jednej linii kodu JavaScript!
Zmodyfikuj Bootstrapa, by móc tworzyć wyjątkowe, oryginalne strony.

Wszystko co musisz wiedzieć o Bootstrapie, zebrane w jednym miejscu!

Liczba stron: 144

Format (wymiary): 16.0x23.5cm

ISBN: 9788328305113