Bloggerzy. Kreowanie wizerunku - Barbara Celińska - darmowy ebook

Bloggerzy. Kreowanie wizerunku ebook

Barbara Celińska

4,3
0,00 zł

Opis

 

Ebook „Autentyczny wizerunek. Kreowanie wizerunku osobistego i image’u bloggera” pozwoli Ci zaprezentować lepiej swoją osobę i skuteczniej informować innych bloggerów o tym, co masz im do zaoferowania.

Czy tego chcesz, czy nie, swoimi działaniami, wypowiedziami, prezencją tworzysz własny wizerunek. Bycie naturalnym daje Ci poczucie spokoju i adekwatności. Są jednak sytuacje, w których wyeksponowanie tego, co w Tobie najkorzystniejsze, przyniesie Ci szczególne korzyści i wydaje się wręcz niezbędne. Od tego, jak jesteś postrzegany – Ty i Twoja działalność (Twój blog) – zależeć mogą nawet Twoje przyszłe życie zawodowe oraz dochody. Dlatego też ta publikacja ma za zadanie przeprowadzić Cię przez wstępny proces określania i definiowania image’u osobistego i wizerunku Ciebie jako bloggera. Na podstawie wniosków wyciągniętych z analizy będziesz mógł tworzyć skuteczne treści na swój temat – na blogu osobistym lub firmowym w portalach społecznościowych czy też na platformach kontentowych typu YouTube. Charakter publikowanych treści musi być bowiem spójny z nadrzędnym celem, jakim jest wzmacnianie pożądanego image’u Twojej osoby. Konsekwentne trzymanie się planu pomoże Ci osiągnąć wymarzony cel: zwiększające się zainteresowanie Twoją działalnością, niezależnie od jej charakteru.

 

Ebooka przeczytasz w dowolnej aplikacji obsługującej format:

PDF
Oceny
4,3 (3 oceny)
1
2
0
0
0
Sortuj według:
agnieszkazar

Nie oderwiesz się od lektury

😀👍 Bardzo mi ten poradnik pomógł. Jest konkretny. Chętnie dowiedziałabym się więcej, a wiem, że jest jeszcze inny ebook tej autorki o blogach.
00

Popularność