Aplikacja od ogółu do szczegółu. Ustawy dodatkowe na egzamin wstępny na aplikację komorniczą i notarialną. Wydanie 6 - Radosław Bulejak, Aneta Heliosz - ebook

Aplikacja od ogółu do szczegółu. Ustawy dodatkowe na egzamin wstępny na aplikację komorniczą i notarialną. Wydanie 6 ebook

Radosław Bulejak, Aneta Heliosz

0,0
99,00 zł

lub
Opis

Opracowanie jest streszczeniem podstawowych i najważniejszych wiadomości zaczerpniętych z aktów normatywnych, których znajomość jest obligatoryjna na egzaminie wstępnym na aplikacje komorniczą i notarialną. Formuła książki, czyli „wyciągnięcie przed nawias” najważniejszych informacji z kilkudziesięciu aktów normatywnych, ułatwia naukę, a zarazem powtórkę materiału.

Aplikacja od ogółu do szczegółu. Ustawy dodatkowe na egzamin wstępny na aplikację komorniczą i notarialną to kontynuacja popularnej wśród aplikantów pozycji Aplikacja od ogółu do szczegółu. Akty normatywne w pigułce. Komplet tych dwóch książek stanowi niezbędnik dla osób przygotowujących się do egzaminów na aplikacje prawnicze i wyczerpuje wykaz aktów normatywnych ogłaszanych przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Pozycja adresowana jest przede wszystkim do absolwentów prawa, osób przygotowujących się do egzaminu wstępnego, jak również dla prawników, którzy poszukując pracy, przystępują do konkursów, np. na asystenta sędziego.

Książka będzie aktualizowana do września 2020 r. Aktualizacje znajdziesz na stronie: www.aktualizacje.beck.pl

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi lub dowolnej aplikacji obsługującej format:

EPUB
MOBI
PDF