ABC Spółki z o.o. spółki komandytowej - Justyna Broniecka - ebook

ABC Spółki z o.o. spółki komandytowej ebook

Justyna Broniecka

0,0
57,00 zł

Opis

Książka ABC Spółki z o.o. spółki komandytowej wyjaśnia wszelkie niejasności związane z prowadzeniem biznesu w tej specyficznej formie. Justyna Broniecka-Klim omawia pojęcia oraz role komandytariusza i komplementariusza, a także podpowiada dla kogo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa będzie rozwiązaniem najkorzystniejszym finansowo. Materiał szkoleniowy nie omija trudnego tematu obowiązków związanych ze składkami ZUS oraz podatkami dochodowymi.

Zdarza się tak, że z uwagi na duże ryzyko biznesowe lub znaczne dochody spółka z o.o. staje się być zbyt wąskim rozwiązaniem. Wtedy często dobrym i skutecznym rozwiązaniem okazuje się być sp. z o.o. spółka komandytowa. Publikacja odpowiada na podstawowe pytanie przedsiębiorców, którzy próbują zrozumieć w jakich wypadkach warto zakładać spółki z o.o. spółki komandytowe. Znajdziecie tutaj odpowiedzi w jaki sposób działają oraz w jaki sposób rozliczać podatki, w jaki sposób zakłada się spółkę komandytową, ile potrzeba osób, kto może być wspólnikiem takiej spółki. Aż w końcu jaka jest realna odpowiedzialność wspólników spółki komandytowej. Publikacja opatrzona jest też w case study, który w jasny sposób wyjaśnia powiązania wspólników oraz sposób rozliczania strat i zysków w firmie.

Dowiesz się m.in:

kiedy spółka komandytowa może być rozwiązaniem dla Ciebie, jaką odpowiedzialność ponoszą komandytariusze i komplementariusze, dlaczego komplementariusz to najczęściej spółka z o.o., w jaki sposób rozlicza się podatku w spółce komandytowej, czym różni się spółka komandytowa od spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Ebooka przeczytasz w dowolnej aplikacji obsługującej format:

PDF