50 twarzy Tindera - Joanna Jędrusik - ebook + książka

50 twarzy Tindera ebook

Joanna Jędrusik

3,4

Opis

Szukasz sensu na jedną noc? A może seksu na całe życie? Polizwiązku z kilkoma fajnymi osobami? Stałej, monogamicznej relacji? Dalej nie możesz znaleźć miłości? A może była, ale się skończyła?

Na Tinderze możesz znaleźć to wszystko, a nawet więcej.

Asia Jędrusik korzystała z tej apki tak intensywnie, że momentami aż bolał ją kciuk od przewijania potencjalnych partnerów. I tylko raz umówiła się na randkę z fanem Breivika.

Czytając jej przygody na przemian chce się płakać i wybucha się śmiechem. Nie zdziw się jednak, gdy w przezabawnie opisywanych przez nią randkach, odnajdziesz portrety osób przypominające twoich znajomych.

50 twarzy Tindera to fascynujący autobiograficzny reportaż o poszukiwaniu bliskości, seksu i sensu, praktyczny poradnik randkowania i obsługi relacji damsko-męskich.

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
czytnikach certyfikowanych
przez Legimi
czytnikach Kindle™
(dla wybranych pakietów)
Windows
10
Windows
Phone

Liczba stron: 269

Odsłuch ebooka (TTS) dostepny w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacjach Legimi na:

Androidzie
iOS
Oceny
3,4 (764 oceny)
188
199
193
129
55
Sortuj według:
miodowabesos95

Dobrze spędzony czas

Zabawna, czasami życiowa historia kobiety, która po rozstaniu z mężem postanawia znowu rozpocząć randkowanie. Na leniwy wieczór idealna pozycja.
00
Gabi_60

Dobrze spędzony czas

Na pewno nie jest to książka dla zbyt pruderyjnych osób. Bezpośredni, dosadny język i duża ilość wulgaryzmów mogą razić wrażliwszego czytelnika. Pomimo tego, uważam, że warto ją przeczytać, bo w mojej ocenie jest napisana inteligentnie i , mam wrażenie, do bólu szczerze. Czyta się ją naprawdę dobrze. Terapia wstrząsowa dla wszystkich poszukiwaczy romatycznej, internetowej relacji.
00
Kiciunia

Dobrze spędzony czas

trochę o niczym, trochę jak pogaduszki z koleżankami przy winie. czyta sie milo szybko zapomina
00
Fifodot

Nie oderwiesz się od lektury

Tytuł bardzo tandetny ale przyciąga. Od samego tekstu nie można się oderwać, więc jeśli ktoś miałby się zrazić tytułem i okładką to zachęcam jednak do dania szansy autorce.
00
lena1666

Nie oderwiesz się od lektury

To coś na pograniczu pamiętnika, poradnika jak korzystać z Tindera i 50 Twarzy Greya, ale zarazem można tam znaleźć Polaków portret własny - przekrój przez różne zawody, stany miejsca. Pikanterii dodaje też niewybredny język. I jak każdą książkę szczerą i bezpośrednią - polecam.
00

Popularność