Rzepecka Katarzyna
Wyniki wyszukiwania, prezentowane na stronie, dopasowane są do kryteriów wyszukiwania podanych przez użytkownika. Staramy się wyróżniać produkty, które mogą szczególnie zainteresować naszych użytkowników, używając w tym celu oznaczenia Bestseller lub Nowość. Pozycje na liście wyników wyszukiwania mogą być również sortowane - parametr sortowania ma pierwszeństwo nad pozostałymi wynikami.

Początkująca polska romansopisarka i blogerka kulinarna, miłośniczka oraz autorka fabuł zaliczających się zarówno do (szalenie popularniej w ostatnich latach) pikantniejszej, jak i bardziej klasycznej odmiany gatunku. Nominowana w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego na Osobowość Roku 2020. Jak wiele koleżanek po piórze swoją karierę zaczynała na Wattpadzie, gdzie zdobyła wiele wiernych czytelniczek i znana jest jako bykaer. Chociaż Katarzyna Rzepecka książki wydaje zaledwie od 2020 r., w jej dorobku znajduje się już pięć powieści. Najnowsza z nich, Na rok, do księgarń trafiła w marcu 2022 r.

Pochodząca z Ostrowa Kaliskiego Katarzyna Rzepecka to nowe nazwisko na polskim rynku literatury popularnej. Na samym początku swojej drogi ukrywała się pod pseudonimem i w 2020 r. wydała, jako Katarzyna Kubera, Uwieść ochroniarza, swoją debiutancką powieść. Szybko jednak zmieniła zdanie, decydując się na rozwijanie literackiej kariery pod własnym nazwiskiem i kolejne tytuły, również opublikowany jeszcze w 2020 r. Wredny szef, ukazały się pod szyldem Katarzyna Rzepecka. Książki jej autorstwa to romanse, klasyczne, jak i nieco bardziej pikantne miłosne historie; w jej repertuarze znaleźć można fabuły ciążące w stronę narracji obyczajowej, romans biurowy, pełną erotyki nieco egzotyczną, gdyż osadzoną w realiach amerykańskich elit politycznych, historię z elementami sensacji – jednym słowem – najprzeróżniejsze odmiany gatunku. Zanim jednak zaczęła wydawać Katarzyna Rzepecka książki, prowadziła blog kulinarny, na którym znajdują się różnorodne propozycje na każdą okazję. W większości są to przepisy rodzinne lub autorskie, a ich bogactwo sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Mimo że aktualnie Katarzyna Rzepecka książki wydaje regularnie i działalność pisarska zaczyna zajmować coraz więcej miejsca w jej życiu, nie rezygnuje ona z rozwijania swojej kulinarnej pasji i na stronie Katarzynarzepecka.pl wciąż pojawiają się nowe przepisy.

Katarzyna Kubara i Uwieść ochroniarza

W lipcu 2020 r. pisarka wydała, pseudonimem Katarzyna Kubara, Uwieść ochroniarza, swój książkowy debiut. Jest to pikantny romans ze szczyptą sensacji, który zanotował aż 1,5 miliona osłon na Wattpadzie, doskonale więc nadawał się na wydawniczy start. Bohaterka tej historii, ledwo pełnoletnia Julliet, to rozkapryszona córka przyszłego prezydenta Stanów Zjednoczonych. W oko dziewczynie wpada starszy o dekadę, odpowiadający za jej osobistą ochronę, Clark, a że Julliet zazwyczaj dostaje to, czego pragnie, postanawia uwieść swojego ochroniarza. Początkowo Clark nie zamierza ulec młodocianej uwodzicielce, jednak z czasem jego niezłomność, jak nakazują gatunkowe reguły, zaczyna słabnąć…

Katarzyna Rzepecka i Wredny szef

Jeszcze w 2020 r. miała miejsce premiera kolejnej powieści autorki, którą zatytułowała Katarzyna Rzepecka Wredny szef. Dość klasyczny, choć nieco zakręcony, romans biurowy o perypetiach zdradzonej tuż przed ślubem Karoliny, której nowy szef okazuje się mężczyzną, z którym kiedyś spędziła dość przypadkową, choć upojną, noc szybko podbiła serca miłośniczek gatunku. Autorka zgrabnie i sprawnie zrealizowała gatunkowy schemat, budując jednak niebanalną, zawierającą kilka zwrotów akcji, fabułę oraz kreując dających się lubić bohaterów, dzięki czemu Wredny szef to bez wątpienia bardzo przyjemna propozycja na chwilę niezobowiązującego relaksu.

Katarzyna Rzepecka i Zakochana w przyjacielu

Po kilku miesiącach do księgarń trafiła kolejna fabuła pisarki, romans obyczajowy pt. Zakochana w przyjacielu, onegdaj opublikowany na Wattpadzie jako Tysiąc życzeń. Kamila wskutek wypadku straciła pamięć i rodzice zabierają ją na wieś, gdzie spotyka wielu dawnych przyjaciół, w tym przystojnego sąsiada, Tymona, z którym zaczyna łączyć ją coraz bliższa relacja.

Katarzyna Rzepecka i Jej bohater

Swoją następną narrację, która ukazała się na początku 2022 r., zatytułowała Katarzyna Rzepecka Jej bohater. Hanna, jej główna bohaterka, przyjeżdża do pewnej górskiej miejscowości, by przejąć spadek po babci. Przy tej okazji spotyka Eryka, jednak nie poznaje w nim mężczyzny, który kiedyś uratował jej życie. Erykowi z kolei Hanna boleśnie przypomina byłą żonę. Początek ich znajomości jest więc trudny, jednak jak wiadomo, konwencja romansowa gwarantuje, że sytuacja ta ulegnie zmianie…

Katarzyna Rzepecka i Na rok

Wiosną 2022 r. z kolei w ręce czytelników oddała Katarzyna Rzepecka Na rok, romans wykorzystujący bardzo modny w tego typu literaturze motyw małżeństwa będącego zapisanym w testamencie warunkiem objęcia spadku. Pisarka znów zabriera swoich fanów do Ameryki, do samego Nowego Jorku, gdzie Matthew, wraz z ukochanym dziadkiem prowadzi dobrze prosperujący dom mody. Po śmierci staruszka okazuje się, że opatrzył on w swoim testamencie dziedziczenie wnuka pewnymi warunkami. Matthew musi poślubić, Amelię, Polkę, o której istnieniu do tej pory nie miał pojęcia. Oboje zawierają pewien układ, jednak z czasem ta czysto biznesowa relacja zaczyna się obojgu wymykać spod kontroli.