Wydawca: Fabryka Słów Kategoria: Fantastyka i sci-fi Język: polski

Zwycięzca bierze wszystko ebook

Aneta Jadowska

3.90566037735849 (106)

Uzyskaj dostęp do tej
i ponad 20000 książek
od 6,99 zł miesięcznie.

Wypróbuj przez
7 dni za darmo

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

e-czytniku kup za 1 zł
tablecie  
smartfonie  
komputerze  
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?

Przeczytaj fragment w darmowej aplikacji Legimi na:

Liczba stron: 551 Przeczytaj fragment ebooka

Odsłuch ebooka (TTS) dostępny w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacji Legimi na:

Androida
iOS
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?

Ebooka przeczytasz na:

Kindlu MOBI
e-czytniku EPUB
tablecie EPUB
smartfonie EPUB
komputerze EPUB
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Zabezpieczenie: watermark Przeczytaj fragment ebooka

Opis ebooka Zwycięzca bierze wszystko - Aneta Jadowska

Jest kilka spraw do załatwienia nim nastanie Sąd Ostateczny. "Heaven can wait"

Boże Narodzenie nie cieszy jak dawniej, kiedy nad głową wisi ci archanielski miecz, niestabilny emocjonalnie diabeł i zakontraktowana zabójczyni. W dodatku nadchodzi rewolucja, od której wyniku zależy zbyt wiele, by nie spróbować interwencji...

Na załamania przyjdzie czas, gdy opadnie bitewny pył.

Dora Wilk robi co musi i nie zamierza pokornie czekać, aż wypełnią się boskie wyroki. Czas wyciągnąć miecz i rozciągnąć kilka mięśni, bo jeden pierzasty tyłek jest wart przetrzepania. A wściekłej wiedźmy nie powstrzyma nawet Abbadon.                              

Po lekturze trzeciego tomu jestem pewien: AC/DC śpiewając "She's got balls" mieli na myśli Dorę Wilk. I nie, to nie jest spoiler fabularnego twista.

Jakub Ćwiek

Opinie o ebooku Zwycięzca bierze wszystko - Aneta Jadowska

Cytaty z ebooka Zwycięzca bierze wszystko - Aneta Jadowska

tylko dlatego, że cholerna smarkula, którą mam nieszczęście się opiekować, tnie żyły i muszę leźć za nią do piekła? A teraz co? W łóżku z piromanem? Czyś ty na głowę upadła? Mam cię dość, przeklęta dziewucho!
Zmuszenie mnie, bym przez pół Thornu łaziła oblepiona jego zapachem, to ze strony Asa zdecydowanie nieczyste zagranie. Wyciągnę od Baala jego pełne imię i każę mu tańczyć w różowej sukience baletnicy i we wróżkowych skrzydełkach z tiulu, obiecałam sobie,
Dźwięk otwieranych i zamykanych drzwi oraz rzucanych na podłogę ubrań nie dotarły do mnie przez szum wody, ale gdy drzwi kabiny rozsunęły się i chłodne powietrze wdarło się do środka, odwróciłam się gwałtownie. – Co ty wyrabiasz? – Myślę o ekologii, słonko, trzeba dbać o Matkę Ziemię, czyż nie opowiadałaś mi, że jako dziecko byłaś fanką Kapitana Planety?
Stał na krawędzi ochronnego okręgu, z ciemną grzywką nonszalancko przysłaniającą lewe oko. Trybuna wrzała. Samo pojawienie się anioła śmierci i zagłady przerażało ich, szepty przepływały między niebieskimi jak wzburzona fala. Nie przejmowałam się tym, jak i on wiele sobie z tego nie robił. Mroczny i spowity w czerń, w kolejnej sarkastycznej koszulce. Uśmiechał się ironicznie. Uniósł w obu dłoniach katanę i rzucił mi ją łagodnym łukiem.
Lata seksu z ludzkimi facetami, tygodnie z Gwidonem w łóżku, nic nie mogło się równać z nim. Nie chodziło tylko o technikę, choć na Boginię, władał nią po mistrzowsku, ale o połączenie, bliskość, którą mogłam dzielić tylko z nim. Wchodził we mnie powoli, a ja z uśmiechem patrzyłam w jego rozpalone oczy, przyciskając się do niego ciasno, wplatając palce w jego włosy,