Trzy panny młode - Cynthia Ellingsen - ebook
Wydawca: Ole Kategoria: Obyczajowe i romanse Język: polski Rok wydania: 2014

Ebooka przeczytasz na:

Kindlu MOBI
e-czytniku EPUB
tablecie EPUB
smartfonie EPUB
komputerze EPUB
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Zabezpieczenie: watermark Przeczytaj fragment ebooka

Opis ebooka Trzy panny młode - Cynthia Ellingsen

Ta książka to prawdziwa gratka dla fanów Emily Giffin i Jennifer Weiner.

Ciepła opowieść o trzech kobietach: babce, matce i córce, które na pewnym przyjęciu weselnym złapały bukiet panny młodej. Jak się można było spodziewać, to wydarzenie odmieniło życie każdej z nich. Tematem powieści są pierwsze miłości i drugie szanse, przyglądamy się trzem pokoleniom panien młodych i dowiadujemy się, że miłość zawsze jest lepsza, gdy można się nią dzielić z rodziną.

Opinie o ebooku Trzy panny młode - Cynthia Ellingsen