Wydawca: Drageus Publishing House Kategoria: Fantastyka i sci-fi Język: polski Rok wydania: 2013

Odyssey One: Rozgrywka w ciemno ebook

Evan Currie

4.11764705882353 (17)

Uzyskaj dostęp do tej
i ponad 20000 książek
od 6,99 zł miesięcznie.

Wypróbuj przez
7 dni za darmo

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

e-czytniku kup za 1 zł
tablecie  
smartfonie  
komputerze  
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?

Przeczytaj fragment w darmowej aplikacji Legimi na:

Liczba stron: 600 Przeczytaj fragment ebooka

Odsłuch ebooka (TTS) dostępny w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacji Legimi na:

Androida
iOS
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?

Ebooka przeczytasz na:

Kindlu MOBI
e-czytniku EPUB
tablecie EPUB
smartfonie EPUB
komputerze EPUB
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Zabezpieczenie: watermark Przeczytaj fragment ebooka

Opis ebooka Odyssey One: Rozgrywka w ciemno - Evan Currie

Korzystając z najnowszej technologii, umożliwiającej podróże międzygwiezdne, okręt badawczy „Odyseja” wyrusza w dziewiczy rejs. Lecz kosmos nie jest tak pusty, jak może się wydawać z perspektywy naszej planety. „Odyseja” trafia prosto w środek konfliktu między dwoma rasami. Załoga okrętu staje w obliczu śmiertelnie groźnego, bardzo potężnego i znakomicie wyposażonego przeciwnika. Dysponuje o wiele mniej zaawansowaną technologią, lecz musi sobie radzić za pomocą tego, co posiada. Ale czy podoła wyzwaniu? I jakie będą konsekwencje poczynań Ziemian? Czy odwaga, poświęcenie i ludzka inteligencja są w stanie zniwelować dystans cywilizacyjny?

 

Lasery, torpedy impulsowe, ataki i uniki, gonitwy myśliwców, krwawe starcia na powierzchni planety… Akty odwagi i poświęcenia. Wszystko to znajdziesz w pierwszej części cyklu stworzonego przez Evana Currie. Autor w doskonały, wręcz magnetyzujący sposób przedstawia dokładnie przemyślane uniwersum i świetnie prowadzi akcję, sprawiając, że trudno oderwać się od książki, a po zakończeniu ma się ochotę na więcej… i jeszcze więcej.

Opinie o ebooku Odyssey One: Rozgrywka w ciemno - Evan Currie

Cytaty z ebooka Odyssey One: Rozgrywka w ciemno - Evan Currie

Podobnie jak inni piloci, Stephanos musiał wiedzieć o swojej maszynie niemal tyle samo, co ludzie, którzy ją zaprojektowali. Wiedza, który wihajster trzeba wsadzić w którą dziurę, uratowała życie niejednemu pilotowi.
teraz, zastanawiała się, podczas gdy Savoy wpisywał kod na klawiaturze. Niespodziewane właz się otworzył, wystawiając wnętrze wahadłowca na działanie kosmicznej próżni. Milla poczuła, jak wybuchowa dekompresja usiłuje wyciągnąć jej ukrytą w pancerzu postać w otchłań kosmosu. Ścisnęła mocniej poręcz. – Czyście oszaleli?! – spytała zaskoczona. W tac-necie usłyszała kilka wybuchów śmiechu. – Oszaleli? Nie, my tylko jesteśmy walnięci. – Gorzej, proszę pani. My jesteśmy specjalsi.
A kapitan właśnie zapoczątkował cholernie potężną tradycję – zakładając rzecz jasna, że ktokolwiek przeżyje, żeby przekazać ją dalej. „Takie jest nasze zadanie”. Wypowiedziane do obcego admirała przez ziemskiego kapitana broniącego świata, który nie był jego światem. Reszta floty i wszyscy, którzy przyjdą po nich, będą musieli pozostać wierni potężnej tradycji.