Wydawca: Bogulandia Kategoria: Religia i duchowość Język: polski Rok wydania: 1

Niewidzialna wojna o twoje życie - Alfred J. Palla ebook

Alfred J. Palla

5 (1)

Uzyskaj dostęp do tej
i ponad 20000 książek
od 6,99 zł miesięcznie.

Wypróbuj przez
7 dni za darmo

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

e-czytniku kup za 1 zł
tablecie  
smartfonie  
komputerze  
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?

Przeczytaj fragment w darmowej aplikacji Legimi na:

Liczba stron: 472

Odsłuch ebooka (TTS) dostępny w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacji Legimi na:

Androida
iOS
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?

Ebooka przeczytasz na:

Kindlu MOBI
e-czytniku EPUB
tablecie EPUB
smartfonie EPUB
komputerze EPUB
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?

Pobierz fragment dostosowany na:

Zabezpieczenie: watermark

Opis ebooka Niewidzialna wojna o twoje życie - Alfred J. Palla - Alfred J. Palla

„Niewidzialna wojna o Twoje życie” odsłania wypróbowane biblijne zasady walki duchowej, opisuje niezwykłe przeżycia i doświadczenia, demaskuje sposoby działania szatana, a także pokazuje jak unikać demonicznego wpływu i jak go usunąć. Oto niektóre z omawianych w niej tematów:

· -Biblijne zasady zdrowia

· - Niebezpieczeństwa niekonwencjonalnych terapii

· -Fałszywe uzdrowienia

· -Dlaczego nie wszyscy zostają uleczeni?

· -Czemu Bóg toleruje zło?

· -Czy chrześcijanie mogą być zdemonizowani?

· -Przyczółki i bastiony Szatana

· -Przyczyny i symptomy zdemonizowania

· -Ochrona przed demonami

· -Posługa uwalniania

· -Hierarchia królestwa ciemności

· -Klątwy ciążące na narodach

· -Duchowa walka o miasta

· -Orędownictwo i spacery modlitewne

Czytelnik otrzymuje książkę nader potrzebną i napisaną z ogromną wnikliwością. Wśród szerzącej się niewiary w istnienie szatana oraz przekonania o możliwości naukowego wyjaśnienia wszelkich zaburzeń psychicznych, praca dr. Alfreda Palli pozwala:

· -dostrzec wyjaśnienie wielu niewytłumaczalnych zjawisk,

· -spojrzeć z perspektywy Nieba na dobiegającą kresu historię wielkiego boju dobra ze złem,

· -umocnić wiarę, ożywić nadzieję, głębiej doświadczyć i odwzajemnić miłość.

Z książką tą powinien zapoznać się każdy, komu nieobca jest poważna refleksja nad życiem.

- dr n. med. Jacek Matter

 

Alfred Palla — pisarz, teolog, biblista i podróżnik. Studiował w Pedagogicznym Studium Technicznym w Gliwicach, w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Krakowie oraz na Andrews University w stanie Michigan, a doktoryzował się w Fuller Theological Seminary w Kalifornii. Napisał między innymi: „Sukces w twoich rękach”, „Poznaj swoją osobowość i dary duchowe”, „Radość mimo trudności”, „Skarby Świątyni”, „Sekrety Biblii”, „Całun Turyński: wielka historia czy wielka mistyfikacja?”,„Mądrostarożytnych”, „Kod Leonarda da Vinci: fakt czy fikcja?”.

 

Opinie o ebooku Niewidzialna wojna o twoje życie - Alfred J. Palla - Alfred J. Palla

Cytaty z ebooka Niewidzialna wojna o twoje życie - Alfred J. Palla - Alfred J. Palla

Badania wykazały, że wśród mieszkańców Krety, którzy spożywają blisko szklankę oliwy z oliwek dziennie, prawie nie ma przypadków miażdżycy, raka, otyłości, a ludzie żyją tam o wiele lat dłużej niż w innych krajach europejskich. Wyniki te mają też wiele wspólnego z tym, że mieszkańcy Krety są praktycznie wegetarianami, bo z wyjątkiem ryb prawie nie jedzą mięsa. Za to spożywają wiele świeżych warzyw i owoców. Niestety, młodsze pokolenie zasmakowało w pokarmach małowartościowych, nafaszerowanych cukrem i tłuszczami nasyconymi, co pociąga za sobą te same dolegliwości, które dręczą mieszkańców innych krajów.
Poziom toksyn we krwi zwierząt prowadzonych na ubój wzrasta wraz z przedśmiertnym stresem. Włoska rodzina Borgiów uzyskiwała truciznę szczując psami młode prosię, dopóki nie znalazło się w agonii. Wtedy je zabijano, a pobrana krew była silną trucizną. Ubój zwierząt, który zwykle odbywa się przy pomocy prądu elektrycznego, jest bardziej stresujący dla zwierząt niż ubój według żydowskich tradycji. Mięso nie jest też obecnie tak dokładnie oczyszczone z krwi, jak w przypadku koszernego mięsa przygotowanego według zaleceń starotestamentowych.
W wodzie podobną rolę do świń pełnią węgorze, kraby, krewetki, małże i tym podobne. Spożywanie ich spowodowało niejedną epidemię cholery, bo skorupiaki funkcjonują niczym filtr. Umieszczone w wodzie zainfekowanej wchłoną bakterie, oczyszczając ją. Zjadając skorupiaki, konsumujesz z nimi nieczystości, z których oczyściły one swoje wodne środowisko!
Nigdy nie czekaj na pragnienie, ale wypijaj przynajmniej 2 litry wody dziennie. Staraj się nie pić podczas posiłków, gdyż napoje rozcieńczają soki żołądkowe, co nie pomaga w trawieniu. Najlepiej nie pić na pół godziny przed posiłkiem i godzinę po nim.
Badania dowiodły, że czerwone wino zapobiega chorobom serca. Nie dzieje się tak z powodu alkoholu, lecz ze względu na składniki zawarte w winogronach. Nawet jeśli czerwone wino pomaga obniżyć poziom cholesterolu, jak sugerują niektóre badania, to przy podwyższonym poziomie trójglicerydów, które w takiej samej mierze przyczyniają się do zawałów jak cholesterol, należy zrezygnować z alkoholowego wina, gdyż zwiększa ono ich zawartość we krwi. Natomiast bezalkoholowy sok gronowy posiada wszystkie korzyści czerwonego wina, ale bez ujemnych skutków, jakie niesie alkohol.
W Starym Testamencie Bóg nosi imię Jahwe-Rapha , czyli „Bóg-Lekarz” albo „Uzdrowiciel” (Wj 15:26), gdyż nie tylko uzdrawia, ale uczy, jak zapobiegać chorobom. Izraelici otrzymali od Niego prawa zdrowotnościowe, których przestrzeganie przyczyniło się do utrzymania dobrego zdrowia. Nie może być przypadkiem to, że Żydzi ubogacili świat większą liczbą ludzi utalentowanych niemal w każdej dziedzinie, niż jakikolwiek inny naród, jeśli wziąć pod uwagę stosunkowo niewielką liczebność ich narodu. Zilustruję to żartem. W przedziale kolejowym toczy się rozmowa o sławnych ludziach. Przy oknie siedzi żydowski student i co chwila wtrąca uwagę o omawianej osobie. – Ludwig Zamenhof… – Żyd. – Albert Einstein… – Żyd. – Krzysztof Kolumb… – Wychrzczony Żyd hiszpański. – Adam Mickiewicz… – Miał matkę Żydówkę. Siedząca obok kobieta wykrzykuje zdumiona: – Jezus, Maria! – Też Żydzi…
Najtrudniejsze są pierwsze 2-3 dni postu, kiedy organizm usuwa najwięcej toksyn, stąd może występować ból głowy, uczucie słabości i niewygody. W tych dniach zajmij się w porze posiłku czymś wymagającym aktywności całego ciała, na przykład szybkim spacerem, biegiem, ćwiczeniami, jakimś hobby czy absorbującą pracą, aby odwrócić uwagę od łaknienia. Badania wskazują, że regularne 30-minutowe ćwiczenia trzy razy w tygodniu nie tylko wzmacniają mięśnie i poprawiają wygląd, ale także wpływają korzystnie na samopoczucie.
Jezus rozpoczął dzieło odkupienia od zwycięstwa tam, gdzie Adam i Ewa upadli, a więc na polu apetytu. Jego 40-dniowy post, jak i posłuszeństwo wobec Słowa Bożego, pomogły Mu odnieść zwycięstwo nad siłami ciemności. Pan Jezus zakładał, że wszyscy wierzący będą modlili się i czytali Słowo Boże, a także pościli (Mt 6:16-17). Nie czyń postu ostatnią deską ratunku.
W czasie pierwszego dnia postu najlepiej pić tylko wodę z sokiem z cytryny. Pomoże to zniwelować negatywne symptomy towarzyszące oczyszczaniu organizmu i przyśpieszy ten proces. Do niedogodności, jakie mogą pojawić się na początku postu, należy ból głowy, osłabienie czy uczucie chłodu. Intensywność tych objawów zależy od tego, jak wiele używek czy lekarstw stosowaliśmy w niedalekiej przeszłości.