Wydawca: Studio Emka Kategoria: Poradniki Język: polski Rok wydania: 2014

Uzyskaj dostęp do tej
i ponad 20000 książek
od 6,99 zł miesięcznie.

Wypróbuj przez
7 dni za darmo

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

e-czytniku kup za 1 zł
tablecie  
smartfonie  
komputerze  
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?

Przeczytaj fragment w darmowej aplikacji Legimi na:

Liczba stron: 267 Przeczytaj fragment ebooka

Odsłuch ebooka (TTS) dostępny w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacji Legimi na:

Androida
iOS
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?

Ebooka przeczytasz na:

Kindlu MOBI
e-czytniku EPUB
tablecie EPUB
smartfonie EPUB
komputerze EPUB
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Zabezpieczenie: watermark Przeczytaj fragment ebooka

Opis ebooka Multi Level Marketing w działaniu - Randy Gage

Multi Level Marketing w działaniu. Najlepsze praktyki marketingu sieciowego to wspaniały poradnik zarówno dla nowicjuszy w branży, którzy mają nadzieję na zbudowanie dochodowego biznesu, jak i dla doświadczonych networkerów, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności i osiągnąć spektakularny sukces! Książka Gage’a to dostosowany do realnych reguł system, z którego korzystał autor, tworząc ogromną, ogólnoświatową sieć dystrybutorów, która przynosi do dziś miliardy dolarów jemu i jego zespołowi.

Wybrane opinie o książce:
Randy Gage to jeden z nielicznych mistrzów budowania trwałych organizacji marketingowych. Ten prosty, lecz niezwykle znaczący poradnik pokaże ci sposoby i poda powody budowania twojej osobistej niezależności finansowej z honorem i uczciwością.
Richard Brooke, Przewodniczący i Prezes Oxyfresh Worldwide Inc.

To obowiązkowa lektura dla tych, którzy chcą odnieść  sukces w marketingu sieciowym. Polecamy ją wszystkim w naszym zespole. Nikt, tak jak Randy Gage, nie trzyma się własnych reguł.
Julie Mirr i dr Tim Berry, Diamentowi Dyrektorzy Agel Enterprises

Opinie o ebooku Multi Level Marketing w działaniu - Randy Gage

Cytaty z ebooka Multi Level Marketing w działaniu - Randy Gage

Powyższe pytania dotyczące produktu należą do najważniejszych, które powinieneś sobie zadać, kiedy zastanawiasz się nad wyborem firmy. Realny rozwój organizacji determinuje popyt na dany produkt. Plan marketingowy, kadra zarządzająca i inne czynniki są drugorzędne wobec produktu.
powinny być poświęcone przede wszystkim korzyściom, a nie opisom. Jeśli w broszurze pojawia się zdanie: „Jesteśmy firmą o ustabilizowanej pozycji na rynku, istniejącą od jedenastu lat”, to jest to opis. Jeśli natomiast brzmi ono: „Z nami będziesz bezpieczny, ponieważ jesteśmy firmą o ustabilizowanej pozycji, istniejącą od jedenastu lat”, to dowiadujemy się, jakie są korzyści. Jeśli w materiałach pojawia się stwierdzenie: „Mamy fundusz samochodowy”, to znowu opis. Jeśli zostanie ono sformułowane: „Kiedy osiągniesz rangę Złotego Dyrektora, dostaniesz za darmo nowy samochód”, to zysk. Oto prosty sposób, aby zdecydować, czy coś jest
Chcesz znać prawdę? Nie potrzebujesz takich osób. To oni rozpaczliwie potrzebują i chcą tego, co masz do zaproponowania. Przestań zatem myśleć: Komu mogę to sprzedać?, a zacznij myśleć: Komu mogę zaproponować tę okazję?
Proponujesz ludziom możliwość awansowania na własnego szefa i kontroli nad losem. Dla większości z nich będzie to pierwsza okazja wiążąca się z nieograniczonym potencjałem finansowym. Tak samo pierwszy raz będą mieli szansę osiągnąć sukces, wspierając innych. Jest oczywiste, że każdego powinna zainteresować taka możliwość, prawda?