Wydawca: Święty Wojciech Kategoria: Religia i duchowość Język: polski

Jezus jako terapeuta. Uzdrawiająca moc przypowieści ebook

Anselm Grun

5 (1)

Uzyskaj dostęp do tej
i ponad 20000 książek
od 6,99 zł miesięcznie.

Wypróbuj przez
7 dni za darmo

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

e-czytniku kup za 1 zł
tablecie  
smartfonie  
komputerze  
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?

Przeczytaj fragment w darmowej aplikacji Legimi na:

Liczba stron: 183 Przeczytaj fragment ebooka

Odsłuch ebooka (TTS) dostępny w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacji Legimi na:

Androida
iOS
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?

Ebooka przeczytasz na:

Kindlu MOBI
e-czytniku EPUB
tablecie EPUB
smartfonie EPUB
komputerze EPUB
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Zabezpieczenie: watermark Przeczytaj fragment ebooka

Opis ebooka Jezus jako terapeuta. Uzdrawiająca moc przypowieści - Anselm Grun

W swej książce Anselm Grün pokazuje, jak Jezus leczy ludzi za pomocą przypowieści, słów i spotkań. Otwiera On przed nami nasze wewnętrzne sanktuarium, w którym możemy dostąpić uzdrowienia. Słowa Jezusa ukazują nam sposoby radzenia sobie z trudnymi doświadczeniami naszego życia dzięki rozważaniu dobroczynnych przypowieści, historii uzdrowień i szczególnych wersetów Pisma Świętego. W spotkaniu z Nim możemy odnaleźć inny własny wizerunek, poznać lepiej samych siebie.. Dzięki nowemu spojrzeniu na ewangeliczne przypowieści i uzdrowienia ludzi przez Jezusa będziemy w stanie doświadczyć siebie samych w inny sposób – jako osoby zdrowsze, bardziej wolne, obdarzone większą nadzieją i silniejsze. Rozważania A. Gruna to książka ważna, dobra i inspirująca, książka, do której można wielokrotnie powracać. O. Anselm Grün (ur. 1945) – mnich i szafarz opactwa benedyktynów Münsterschwarzach w Niemczech. W swych licznych książkach oraz w prowadzonych sesjach i prelekcjach podejmuje tematy związane z ludzkimi problemami i pytaniami duchowymi. Ceniony jest przez wiele osób jako duszpasterz i kierownik duchowy. Należy do najpoczytniejszych współczesnych autorów chrześcijańskich.

Opinie o ebooku Jezus jako terapeuta. Uzdrawiająca moc przypowieści - Anselm Grun

Cytaty z ebooka Jezus jako terapeuta. Uzdrawiająca moc przypowieści - Anselm Grun

urzeczeni. W pewnej jednak chwili Jezus mówi coś, co nas oburza. W miejscach tych świadomie nas prowokuje, pragnąc pokazać nam coś ważnego. Mówi: „Jeżeli oburzasz się z powodu moich słów, to znaczy, że zostałeś skonfrontowany z fałszywymi wizerunkami Boga i siebie samego, które w sobie nosisz”. Czasem przypowieści budzą
„I to, co znajduje się poza twoją świadomością, co porzuciłeś kiedyś na twej drodze, czego kiedykolwiek doświadczyłeś, może wraz z tobą zjednoczyć się z Bogiem. Ważna jest cała twoja historia. Weź ze sobą wszystko, co kiedyś przeżyłeś. Każde wydarzenie z twojego życia będzie uczestniczyć w procesie twojego stawania się całością. Nie możesz usunąć z niego okrężnych dróg i bezdroży, którymi podążałeś. I one miały poprowadzić cię do twego prawdziwego «ja», które jest w Bogu”.