Wydawca: E-bookowo Kategoria: Obyczajowe i romanse Język: polski Rok wydania: 2011

Jak zdobyć faceta i sprawić, by ciągle za Tobą szalał ebook

Katarzyna Górska

(0)

Uzyskaj dostęp do tej
i ponad 20000 książek
od 6,99 zł miesięcznie.

Wypróbuj przez
7 dni za darmo

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

e-czytniku kup za 1 zł
tablecie  
smartfonie  
komputerze  
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Liczba stron: 91 Przeczytaj fragment ebooka

Odsłuch ebooka (TTS) dostępny w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacji Legimi na:

Androida
iOS
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?

Ebooka przeczytasz na:

e-czytniku EPUB
tablecie EPUB
smartfonie EPUB
komputerze EPUB
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Zabezpieczenie: watermark Przeczytaj fragment ebooka

Opis ebooka Jak zdobyć faceta i sprawić, by ciągle za Tobą szalał - Katarzyna Górska

Zastanawiałaś się, co sprawia, że kobieta przyciąga mężczyzn? Co tak naprawdę kręci mężczyzn w kobietach? Co sprawia, że kobieta jest interesująca i przykuwa uwagę pomimo tego, że nie jest zbyt urodziwa? Jak to się dzieje, że kobieta postrzegana jest jako niezwykle seksowna? Dzięki tej książce dowiesz się tego wszystkiego i będziesz w stanie przyciągnąć do siebie wymarzonego partnera. Poradnik obfituje w wiele pomocnych ćwiczeń oraz pytań, które pozwolą odkryć Ci tkwiącą w Tobie siłę i niepowtarzalną moc. Od teraz możesz skorzystać z technik opisanych w książce i poznać sekret, jak zdobyć faceta, jak go oczarować i  jak sprawić, by ciągle za Tobą szalał. Dowiesz się, w jaki sposób fascynować mężczyznę przez cały czas, a nie tylko na początku znajomości.

To jest książka, dzięki której Ty, kobieto:

- staniesz się kobietą zmysłową, magnetyczną, która przyciąga wzrok mężczyzn
- zdobędziesz pewność i wiarę w siebie
- zbliżysz się do istoty Twojej kobiecości
- będziesz tryskać energią
- odkryjesz bogactwo i niepowtarzalność swojej osoby
- nauczysz się kierować w życiu siłą i wewnętrznym głosem
- ędziesz bardziej rozumiała siebie
- zajrzysz głęboko w siebie i poznasz swoją pierwotna naturę
- odpowiesz na pytania, na które długo nie umiałaś odpowiedzieć
- ulepszysz swoje stosunki z najbliższymi
- zmienisz swoje życie i będziesz zawsze miała dla siebie czas
- będziesz umiała wybaczyć sobie i innym dawne krzywdy
- będziesz potrafiła radzić sobie ze złością


Bonusy:

- Nagranie szybkiej i skutecznej relaksacji - wewnątrz e-booka
- Nagranie budowania wizerunku - wewnątrz e-booka
- 50% rabatu na karnet na masaże misami tybetańskimi (karnet obejmuje 4 masaże w m-cu)
- 25 % rabatu na masaż relaksująco-zdrowotny stóp
- 25 % rabatu na masaż relaksująco-odmładzający twarzy
- 15 % rabatu na kolejną książkę "Jak mieć udany związek?"


Opinie:

"Przyznam szczerze, że od kilku lat znam autorkę tej książki. W tym czasie miałam okazje zaobserwować jak bardzo się rozwinęła. Zauważyłam, że stała się bardziej kobieca i subtelna. Zaczęła rozwijać swoje pasje i otwarcie o nich mówić. W pracy nabrała pewności siebie a  nowe zawodowe wyzwania nie stanowią już dla niej problemu.
To co napisałam wyżej świadczy tylko o tym, że sama Kasia jest żywym przykładem tego o czym jest ta książka. Wszystkie rady ze swojej książki przetestowała na sobie i dzisiaj jest nowoczesną, twardo stąpającą po ziemi kobietą.
Książka jest napisana bardzo lekko i swobodnie, myślę że jej treść trafi do każdej współczesnej kobiety. Nie ważne czy masz faceta, męża czy jesteś singielką, bo każda z nas znajdzie w niej  coś dla siebie. Moje ulubione zdanie z tej książki będzie od dzisiaj moim życiowym mottem: "Sukcesem kobiety jest to, że czuje się dobrze sama ze sobą i nikogo do tego nie potrzebuje". Liczę, że podobnie jak ja, każda z was po przeczytaniu tej książki będzie chciała osiągnąć swój "Mały/Wielki Sukces".

Justyna Dugiełło


"Zgadzam się w 100% z tym, co autorka napisała w książce. Szkoda, ze człowiek zawsze sobie uświadamia niektóre rzeczy po fakcie, ale widocznie tak musi być, aby ten temat dogłębnie zrozumieć, coś się nauczyć i wybrać lepiej następnym razem. Po rozstaniu z chłopakiem analizowałam swoje postepowanie. Gdzieś kiedyś przeczytałam, że "it's not him, it's You". Znaczy, ze ja jestem powodem nieudanego związku. Tak, jak autorka pisze w książce jest dużo w nas złości, bólu, nie potrafimy wybaczać i nosimy ten ciężar i przenosimy na kolejne związki dlatego uważam, że ćwiczenia zawarte w książce są tak istotne. Gdy kobiety są zagubione i mają niską samoocenę to tracą kontakt z rzeczywistością  i zamiast spokojnie przeanalizować postepowanie mężczyzny i odejść póki jest jeszcze czas, przymykają oko na różne rzeczy, wybaczają i pozwalają się źle traktować. Faceci przejmują kontrole i nas wykorzystują. A chodzi o to ,jak autorka pisze, abyśmy to my miały kontrolę i stały się silnymi, pewnymi siebie kobietami, które będą potrafiły zdobyć cudownego mężczyznę i uczynić swoje życie pięknym."

Joanna Fusiek


"Szczery i rozbrajająco prawdziwy poradnik dla kobiecego serca i duszy. Książka obnaża ze słabości, lecz zarazem dodaje upragnioną nadzieje. Ukazuje prawdziwe oblicze kobiety, wrażliwej i silnej, skorej do rozwoju osobistego i duchowego. Wnikliwie rozkłada wybrane sytuacje życiowe i pułapki dnia codziennego na części pierwsze i konstruktywnie wskazuje korzystny kierunek działania,  jak również przekazuje metody radzenia sobie z nimi. Książka skierowana zarówno do młodej dziewczyny na początku swojej drogi życiowej, jak również do matki z dzieckiem borykającej się z potrzebą ponownego zdefiniowania swojej osoby i  życia  w obliczu trudności życia rodzinnego. Zdecydowanie polecam ta książkę dla kobiet które pragną odzyskać równowagę, sile i pewność w działaniu oraz dla tych które poszukują odpowiedzi na nurtujące je pytania i wątpliwości w sferze życiowej i sercowej."

Katarzyna Meus
Katarzyna Górska
Katarzyna Górska jest doradcą życiowym i trenerką rozwoju osobistego. Studiowała Stosunki Międzynarodowe oraz psychotronikę w Krakowie. Jej umiejętności w połączeniu ze sprawdzonymi technikami oraz doświadczeniem owocują wiedzą, którą dzieli się z innymi kobietami w swoich dwóch książkach.

Poza pracą w agencji reklamowej zajmuje się dystrybuują naturalnych suplementów diety: http://oczyszczanie-organizmu-z-toksyn.pl/ oraz masażami: http://relaks.superfood.pl/ i usługami doradczymi wykonywanymi za pomocą tarota i chiromancji.

Opinie o ebooku Jak zdobyć faceta i sprawić, by ciągle za Tobą szalał - Katarzyna Górska

Fragment ebooka Jak zdobyć faceta i sprawić, by ciągle za Tobą szalał - Katarzyna Górska

Katarzyna Górska

JAK ZDOBYĆ FACETA I SPRAWIĆ,

BY CIĄGLE ZA TOBĄ SZALAŁ?

2011

Autor: Katarzyna Górska

Grafika i projekt okładki: Katarzyna Górska

Fotografia autorki: Agnieszka Wywiał

Korekta: Grażyna Dobromilska

Skład i łamanie: Grażyna Dobromilska

© Copyright by Katarzyna Górska & e-bookowo

Wydawca: Wydawnictwo internetowe e-bookowo

www.e-bookowo.pl

Kontakt: wydawnictwo@e-bookowo.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kopiowanie, rozpowszechnianie części lub całości

bez zgody wydawcy zabronione

Wydanie II 2011

ISBN 978-83-62480-26-5

Konwersja do formatu EPUB: Virtualo Sp. z o.o.
virtualo.eu

O autorze

Katarzyna Górska jest doradcą życiowym i trenerką rozwoju osobistego. Studiowała Stosunki Międzynarodowe oraz psychotronikę w Krakowie. Jej umiejętności w połączeniu ze sprawdzonymi technikami oraz doświadczeniem owocują wiedzą, którą dzieli się z innymi kobietami w swoich dwóch książkach.

Poza pracą w agencji reklamowej zajmuje się dystrybucją naturalnych suplementów diety: http://oczyszczanie-organizmu-z-toksyn.pl/

oraz masażami: http://relaks.superfood.pl/

i usługami doradczymi wykonywanymi za pomocą tarota i chiromancji: http://relaks.superfood.pl/index.php/zapytaj.

Warto skorzystać z jej doświadczeń i wiedzy:-)

Wydawca, Grażyna Dobromilska

Spis treści

  • Opinie
  • Wstęp
  • ROZDZIAŁ I
  • ROZDZIAŁ II
  • ROZDZIAŁ III
  • ROZDZIAŁ IV

Opinie:

Przyznam szczerze, że od kilku lat znam autorkę tej książki. W tym czasie miałam okazję zaobserwować, jak bardzo się rozwinęła. Zauważyłam, że stała się bardziej kobieca i subtelna. Zaczęła rozwijać swoje pasje i otwarcie o nich mówić. W pracy nabrała pewności siebie, a nowe zawodowe wyzwania nie stanowią już dla niej problemu.

To, co napisałam wyżej, świadczy tylko o tym, że sama Kasia jest żywym przykładem skuteczności tego, o czym jest ta książka. Wszystkie rady ze swojej książki przetestowała na sobie i dzisiaj jest nowoczesną, twardo stąpającą po ziemi kobietą.

Książka jest napisana bardzo lekko i swobodnie, myślę, że jej treść trafi do każdej współczesnej kobiety. Nieważne, czy masz faceta, męża, czy jesteś singielką, bo każda z nas znajdzie w niej coś dla siebie. Moje ulubione zdanie z tej książki będzie od dzisiaj moim życiowym mottem: Sukcesem kobiety jest to, że czuje się dobrze sama ze sobą i nikogo do tego nie potrzebuje. Liczę, że podobnie jak ja, każda z was po przeczytaniu tej książki będzie chciała osiągnąć swój „Mały/Wielki Sukces”.

Justyna Dugiełło

Zgadzam się w 100% z tym, co autorka napisała w książce. Szkoda, ze człowiek zawsze sobie uświadamia niektóre rzeczy po fakcie, ale widocznie tak musi być, aby ten temat dogłębnie zrozumieć, czegoś się nauczyć i wybrać lepiej następnym razem. Po rozstaniu z chłopakiem analizowałam swoje postępowanie. Gdzieś kiedyś przeczytałam, że „it's not him, it's You”. Znaczy, że ja jestem powodem nieudanego związku. Tak, jak autorka pisze w książce, jest dużo w nas złości, bólu, nie potrafimy wybaczać i nosimy ten ciężar i przenosimy na kolejne związki, dlatego uważam, że ćwiczenia zawarte w książce tak istotne. Gdy kobiety zagubione i mają niską samoocenę, to tracą kontakt z rzeczywistością i zamiast spokojnie przeanalizować postępowanie mężczyzny i odejść, póki jest jeszcze czas, przymykają oko na różne rzeczy, wybaczają i pozwalają się źle traktować. Faceci przejmują kontrolę i nas wykorzystują. A chodzi o to, jak autorka pisze, abyśmy to my miały kontrolę i stały się silnymi, pewnymi siebie kobietami, które będą potrafiły zdobyć cudownego mężczyznę i uczynić swoje życie pięknym.

Joanna Fusiek

Szczery i rozbrajająco prawdziwy poradnik dla kobiecego serca i duszy. Książka obnaża ze słabości, lecz zarazem dodaje upragnioną nadzieję. Ukazuje prawdziwe oblicze kobiety, wrażliwej i silnej, skorej do rozwoju osobistego i duchowego. Wnikliwie rozkłada wybrane sytuacje życiowe i pułapki dnia codziennego na części pierwsze i konstruktywnie wskazuje korzystny kierunek działania, jak również przekazuje metody radzenia sobie z nimi. Książka skierowana zarówno do młodej dziewczyny na początku swojej drogi życiowej, jak również do matki z dzieckiem borykającej się z potrzebą ponownego zdefiniowania swojej osoby i życia w obliczu trudności życia rodzinnego. Zdecydowanie polecam książkę kobietom, które pragną odzyskać równowagę, siłę i pewność w działaniu oraz tym, które poszukują odpowiedzi na nurtujące je pytania i wątpliwości w sferze życiowej i sercowej.


Katarzyna Meus

Wstęp

Wyobraź sobie gorący, letni poranek. Siedzisz w restauracyjnym ogródku, popijasz wodę i upajasz się słońcem. Czytasz swoje ulubione czasopismo, uśmiechasz się do siebie i nagle czujesz, że ktoś Ci się przygląda. Podnosisz wzrok i widzisz, jak dwóch przystojnych mężczyzn patrzy w Twoim kierunku. Nie czujesz wstydu ani zdziwienia. Uśmiechasz się do nich i czytasz nadal. Po minucie jeden z mężczyzn podchodzi do Ciebie i pyta, czy nie mogłabyś go oprowadzić po mieście, ponieważ dopiero dziś przyjechał.

Niemożliwe? Nieprawdopodobne? Takie rzeczy w rzeczywistości się nie zdarzają?

Przyszło Ci to na myśl? Co jeszcze? Może:

Takie sytuacje zdarzają się tylko naprawdę pięknym kobietom.

Mnie nigdy nie przydarzy się taka historia.

Nikt na mnie nie zwróci uwagi.

Bzdura!

Dzięki tej książce nigdy więcej nie pomyślisz tak o sobie. Twoje postrzeganie siebie samej drastycznie się zmieni. Nieważne, czy jesteś brunetką, czy jesteś ruda, czy jesteś może zbyt chuda czy puszysta, piegowata czy niska. To nie ma znaczenia. Będziesz potrafiła zdobywać i uwodzić facetów.

Wyobraź sobie, że siedzisz ze swoim wspaniałym partnerem w samolocie. On zrobił Ci niespodziankę na urodziny i zabiera Cię do Paryża. Patrzy na Ciebie, uśmiecha się, przytula Cię i mówi Ci do ucha: „Kocham Cię”. Minęły już ponad trzy lata, a Twój ukochany nadal szaleje za Tobą i nosi Cię na rękach. Jesteś bardzo szczęśliwa.

Może pomyślałaś: takie rzeczy zdarzają się tylko w romantycznych filmach. Takie sytuacje to bajki, a nie rzeczywistość. Co jeszcze pomyślałaś?

Stop!

Czas, abyś skończyła z takim myśleniem. Czas przyciągnąć partnera, o którym zawsze marzyłaś. Jesteś ciekawa, jak to zrobić? Mam taką nadzieję, że już nie możesz doczekać się, aby poznać sekret, jak zdobyć faceta. Jak go oczarować i jak sprawić, by ciągle za Tobą szalał.

Gotowa?

No to zaczynamy.

Chciałabym na początku, żebyś poznała niezwykłą kobietę, która przyciągała wzrok mężczyzn i działała na nich jak magnes. kobietą była Kleopatra, o której na pewno wiele słyszałaś.

Postać Kleopatry fascynowała ludzkość przez wieki. Kochanka Cezara i Antoniusza stała się bohaterką ponad 50 filmów i niezliczonych utworów literackich. Była postacią niezwykłą wykształcona, kipiąca energią, ale czy wiesz, że była daleka od ideału kobiecego piękna? „Autorzy rzymscy opowiadali o inteligentnej i charyzmatycznej Kleopatrze, kobiecie z uwodzicielskim głosem, nigdy jednak nie wspominali, że była piękna”, twierdzi Lindsay Allason-Jones, dyrektorka Muzeum Archeologicznego Uniwersytetu w Newcastle. I faktycznie, Kleopatra nie była wcale taką pięknością, jak się powszechnie uważa, jej uroda należała raczej do dość przeciętnych. Posiadała jednak niezwykły intelekt oraz seksapil, dla którego tracili głowy najwięksi z ówcześnie żyjących mężczyzn.

Spytasz, jak to możliwe? Jak kobieta z przeciętną urodą mogła mieć taki wpływ na mężczyzn? Może znowu pomyślisz: takich kobiet jest mało, była bogata i miała wpływy, ale czyżby na pewno?

A może masz takie koleżanki, które nie zbyt urodziwe, a niesamowicie przyciągają do siebie mężczyzn? I nie piszę tu o tych młodych dziewczynach, które oprócz krótkotrwałej przyjemności nie potrafią nic dać z siebie. Piszę o kobietach, które nie powalają urodą, a mimo wszystko mają duże powodzenie u mężczyzn.

Zastanawiałaś się, co sprawia, że kobieta przyciąga mężczyzn? Co tak naprawdę kręci mężczyzn w kobietach? Co sprawia, że kobieta jest interesująca i przykuwa uwagę, pomimo tego, że nie jest zbyt urodziwa? Jak to się dzieje, że kobieta postrzegana jest jako niezwykle seksowna?

Cóż, dla każdego to może być inna cecha, to sprawa subiektywna, ale dla większości to coś nieopisanego, nieuchwytnego, nie nazwanego wprost. Ta nieokreśloność to pewna aura, która otacza daną osobę. To sposób, w jaki ktoś się śmieje, odgarnia kosmyk włosów, chodzi, mówi, pije kawę czy ubiera się. Te cechy tworzą kobietę jako całość, pozwalają patrzeć na nią w inny sposób. O tym, że kobieta postrzegana jest jako osoba seksowna, nie decydują cechy rejestrowane wprost, jak ładna buzia, figura czy dłonie. Bardzo często bywa tak, że osoby na pierwszy rzut oka uważane za mało atrakcyjne uchodzą na niezwykle seksowne. To, co naprawę przykuwa uwagę i postrzegane jest jako niezwykle atrakcyjne dla facetów, to sposób, w jaki kobieta myśli sama o sobie. To, jak postrzega siebie. To, jak patrzy na siebie. To, co uważa na swój temat. Zdziwiona? Ale to jest właśnie największy sekret magnetyzmu i seksapilu.

W tej książce zdradzę Ci sposoby, jak stać się kobietą, która myśli i czuje, że jest niesłychanie seksowna, atrakcyjna i piękna. Będą to pewne etapy, przez które musisz przejść, aby osiągnąć swój cel. To będzie etap oczyszczania, wzmacniania, odkrywania i przyciągania. Te etapy po to, byś stała się kobietą, która zdobędzie wymarzonego partnera, i przede wszystkim po to, byś fascynowała go przez cały czas, a nie tylko na początku znajomości. Aby się tak stało, musisz poświęcić czas na odkrycie i poznanie siebie. Obiecuję Ci, że wysiłek i czas, który sobie poświęcisz, opłaci Ci się.

Udostępniam Ci przez książkę nie tylko wiedzę, ale również otwieram przed Tobą moje uczucia, doświadczenia, część mojego życia, część siebie. Przebijaj się przez nią, jak przez swoje wnętrze powoli, z zaciekawieniem, lekkim podnieceniem. Odkrywaj się przed sobą i poczuj, jakie to cudowne uczucie, kiedy pozytywna energia po prostu Cię unosi i sprawia, że czujesz się niezwykle. Daj się porwać w podróż swojego życia i zaskocz samą siebie. Odkryj siebie. Odkryj swój seksapil.

ROZDZIAŁ I

Pragnę, abyś w tym rozdziale dotarła do najgłębszej części swojej duszy, poruszyła nią i otworzyła się na nowe doznania. To będzie droga po zakamarkach Twego wnętrza. To będzie tak, jakbyś otwierała drzwi w swoim wewnętrznym zamku i wypełniała poszczególne pokoje pięknymi, pachnącymi kwiatami. Jakbyś wpuszczała do nich zapach wiosny i promienie słońca, czując, że jego ciepło sprawia, że się odradzasz. To tak, jakbyś robiła porządki i czyściła różne zakamarki, do których dawno nie zaglądałaś, a wiesz, że musisz tam dotrzeć, bo kurz już dawno osiadł i z każdym dniem będzie narastał.

Etap 1: Oczyszczanie

Wszystko, co w Tobie jest nieczułe, złe, martwe albo obce, nagle stopnieje, jak śnieg na słońcu, i poczujesz, że te wszystkie uczucia i emocje zniknęły, a w zamian nich pojawi się spokój. Gdy skończysz czytać ten rozdział i gdy zastosujesz się do poniższych ćwiczeń, ogarnie Cię to wspaniałe uczucie ulgi i odprężenia. Poczujesz, jakbyś zrzuciła 20 kg z siebie, a Twoje wnętrze wypełni się lekkością i to uczucie wniknie głęboko w Twoją psychikę, ciało i duszę.

Etap oczyszczania jest niezwykle istotny. Oczyszczenie pozwala na pozbycie się negatywnych emocji, uczuć, blokad, puszczenie przykrych wspomnień w niepamięć. Usuwa to, z powodu czego nie możemy iść do przodu, i robi miejsce na nowe. Sprawia, że nie chowamy już urazy, nie czujemy złości i pozbywamy się ograniczających przekonań. Oczyszczenie uwalnia nas od stereotypowych zachowań i ograniczającego myślenia o sobie. Wszystko to ma na celu zbudowania Ciebie, jako nowej, seksownej i wspaniałej kobiety.

Ja, gdy oczyszczałam się po kolejnym nieudanym związku, czułam początkowo opór i wściekłość, gdyż zdążyłam się już zaprzyjaźnić z moją pustką, zniechęceniem i wyobcowaniem.

Postanowiłam jednak