Wydawca: Wielka Litera Kategoria: Obyczajowe i romanse Język: polski

Uzyskaj dostęp do tej
i ponad 20000 książek
od 6,99 zł miesięcznie.

Wypróbuj przez
7 dni za darmo

Ebooka przeczytasz w aplikacjach Legimi na:

e-czytniku kup za 1 zł
tablecie  
smartfonie  
komputerze  
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?

Przeczytaj fragment w darmowej aplikacji Legimi na:

Liczba stron: 444 Przeczytaj fragment ebooka

Audiobooka posłuchasz w abonamencie „ebooki+audiobooki bez limitu” w aplikacji Legimi na:

Androida
iOS
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?

Odtwórz fragment audiobooka:

Posłuchaj fragmentu audiobooka Czas: 12 godz. 46 min Lektor: Olga Bołądź

Ebooka przeczytasz na:

Kindlu MOBI
e-czytniku EPUB
tablecie EPUB
smartfonie EPUB
komputerze EPUB
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Zabezpieczenie: watermark Przeczytaj fragment ebooka

Audiobooka posłuchasz na:

tablecie MP3
smartfonie MP3
komputerze MP3
Czytaj i słuchaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?

Pobierz fragment dostosowany na:

Posłuchaj fragmentu audiobooka Czas: 12 godz. 46 min Lektor: Olga Bołądź

Opis ebooka Dotyk Crossa - Sylvia Day

Powieść, którą czytają kobiety w trzydziestu sześciu językach na całym świecie.

Powieść, która jest  najszybciej sprzedającym się tytułem ostatniej dekady.

Jedyna taka powieść erotyczna, która łączy w sobie dobry styl z wyjątkową przyjemnością czytania.

Gideon Cross pojawił się w moim życiu jak błyskawica w mroku.

Był piękny i intrygujący, rozpalał do białości. Pociągał mnie jak nikt dotąd. Pragnęłam jego dotyku jak narkotyku, choć wiedziałam, że jest dla mnie zgubny. Moja zraniona dusza i ciało broniły się, ale on z łatwością je posiadł.

Gideon czuł to samo, dręczyły go podobne demony. Byliśmy jak lustra, które odbijały swoje najgłębsze rany i najdziksze pragnienia.

Ta miłość stworzyła mnie na nowo. Modliłam się, by koszmary przeszłości nie rozdzieliły nas.

To wyrafinowana, prowokacyjna, podniecająca, bardzo erotyczna I świetnie napisana książka. Kto polubił Pięćdziesiąt twarzy Greya, pokocha Dotyk Crossa.

“Swept Away by Romance”

Dotyk Crossa  budzi te same emocje co Pięćdziesiąt twarzy Greya. Niepokoi, rozpala miłosnymi scenami i wciągająco opowiedzianą historią.

“Dear Author”

Świetnie napisany i nasączony erotyzmem romans z pełnokrwistymi bohaterami. Dotyk Crossa jest tym, czym miało być Pięćdziesiąt twarzy Greya.

“The Book Pushers”

Opinie o ebooku Dotyk Crossa - Sylvia Day

Cytaty z ebooka Dotyk Crossa - Sylvia Day

– O, jednak jest coś, co ci się we mnie podoba. Czy ta przychylność dotyczy zarówno opakowania, jak i tego, co kryje się wewnątrz? A może ogranicza się tylko do opakowania? Tylko swetra? Tylko spodni? Uszczypliwość jego tonu rozdrażniła mnie. – A jeśli powiem, że chodzi tylko o sweter? – Wykupiłbym ich cały zapas i nosił każdego pieprzonego dnia.
na razie wszystko w moim świecie jest na swoim miejscu, co nigdy nie trwało długo. Zastanawiałam się nad tym przez parę minut, po czym Cary podkręcił Hindera na stereo w swojej sypialni, co dało i mnie kopa, bym w końcu ruszyła tyłek. Pospieszyłam do mojego pokoju,
ani co powiedzieć. Jakie pocieszenie mogłam mu zaoferować, gdy mną samą targały wątpliwości, czy moja miłość i jego pragnienie wystarczą, aby nasz związek przetrwał? – O czym myślisz? – zapytał. – O jedzeniu. Umieram z głodu. Może sprawdzisz, czy Cary zechce się do nas przyłączyć? A potem w końcu usiądźmy do kolacji. * Cary spał, więc razem z Gideonem urządziliśmy sobie prywatną kolację przy świecach przy dużym
Ujął moją dłoń i przesunął palcami po jej wewnętrznej stronie. Ten drobny gest rozpalił we mnie gorący płomień żądzy. Po wpływem uderzenia gorąca zrzuciłam z ramion szal. – Eva. – Nacisnął przycisk i pomiędzy nami i kierowcą wyrosła szyba gwarantująca całkowitą prywatność. W następnej chwili przechylił mnie nad swoimi kolanami i przydusił moje usta swoimi, miażdżac je gwałtownymi pocałunkami. Zrobiłam to, na co miałam ochotę od chwili, gdy ujrzałam go w salonie – wczepiłam się palcami w jego włosy i odwzajemniłam pieszczoty. Uwielbiałam sposób, w jaki mnie całował, jakby musiał to robić, bo w przeciwnym razie postradałby zmysły od zbyt długiego czekania. Ssałam jego język, wiedząc już, jak go to podniecało,
rozpoznałam swoją własną taktykę. Uciekałam, kiedy tylko sprawy zaczynały się komplikować, ponieważ żyłam w przeświadczeniu, że wszystko i tak skończy się tragicznie. Jedyna forma kontroli, jaką stosowałam, to decyzja, by odejść, zanim ktoś odejdzie ode mnie.
sercu mnie zakłuło, a w głowie czułam tępe pulsowanie. Cztery niemalże bezsenne noce upomniały się o swoje. Chociaż sama nie potrafiłam bez niego żyć, wciąż nie mogłam zrozumieć, jakim cudem on czuł to samo w stosunku do mnie i dlaczego byłam dla niego tak ważna. W Nowym Jorku były tysiące kobiet, które mogły zastąpić mnie u jego boku, ale tylko jeden Gideon Cross.