Baśniobór. Tajemnice smoczego azylu - Brandon Mull - ebook
Wydawca: WAB Kategoria: Dla dzieci i młodzieży Język: polski Rok wydania: 2012

Baśniobór. Tajemnice smoczego azylu ebook

Brandon Mull

4.75 (4)

Ebooka przeczytasz na:

Kindlu MOBI
e-czytniku EPUB
tablecie EPUB
smartfonie EPUB
komputerze EPUB
Czytaj w chmurze®
w aplikacjach Legimi.
Dlaczego warto?
Zabezpieczenie: watermark Przeczytaj fragment ebooka

Opis ebooka Baśniobór. Tajemnice smoczego azylu - Brandon Mull

 

 

Stowarzyszenie Gwiazdy Wieczornej nie ustaje w poszukiwaniu talizmanów. Kendra, pragnąca ze wszystkich sił powstrzymać Stowarzyszenie, dowiaduje się, gdzie jest klucz do skarbca, w którym ukryto jeden z nich. Aby go zdobyć, Rycerze Świtu muszą narazić się na śmiertelne niebezpieczeństwo - przekroczyć próg smoczej świątyni. Misja się nie powiedzie, jeśli nikt nie zdobędzie się na kradzież świętego przedmiotu, zazdrośnie strzeżonego przez centaury. Chwileczkę, ale czy ktoś widział Setha?

 

Pozbawieni telewizora i internetu Kendra i Seth odkrywają świat wyobraźni, fantazji, przyjaźni i lojalności. [...] Fantastyczna podróż do rezerwatu magii, gdzie przetrwały nie tylko wróżki czy trolle, ale również pewne wartości, które poza granicami Baśnioboru przestały funkcjonować.

www.pasjaksiazek.pl

Opinie o ebooku Baśniobór. Tajemnice smoczego azylu - Brandon Mull

Cytaty z ebooka Baśniobór. Tajemnice smoczego azylu - Brandon Mull

Seth mógł tylko dyndać. Nawet nie był w stanie się złapać. Gryf trzymał go za ramiona, więc gdyby wypuścił go ze swych szponów, chłopiec by spadł. Gdyby z kolei wytrwały czerwony smok zabił gryfa, spadliby obaj. Jeśli natomiast gad spaliłby ich swym ognistym oddechem, Seth miałby wyjątkową szansę przekonać się, jak to jest jednocześnie płonąć i spadać.